Kraków

Weekend w pigułce 14-15 kwietnia 2018

Weekend w pigułce 14-15 kwietnia 2018

W ten weekend sporo propozycji kwiatowych i przyrodniczych, ale znajdą się też takie kulinarne czy językowe. A także jak zwykle propozycje kinowe i teatralne. Zobaczcie!

 

1/8
1/8

Soboty dla poligloty: English games

 

Jak łatwo i przyjemnie uczyć się języka angielskiego? Grając w planszówki! Ale nie tylko. Pomocne są też gry karciane i niektóre gry internetowe. W świat gier i nauki dzieci zostaną wprowadzone w Nowohuckim Centrum Kultury. See you!

 

Więcej informacji tutaj.

2/8
2/8

Mali Strażnicy Przyrody

 

Nadeszła wiosna, przyroda budzi się do życia. To dobry moment, żeby uświadomić dzieciom, że o tę przyrodę warto dbać. A także pokazać im jak to robić. Na zajęciach poznają obszary chronione, a także porozmawiają o florze i faunie. Wszystko to w ciekawy i zachęcający sposób.

 

Więcej informacji tutaj.

3/8
3/8

ETNOKALENDARZ. Weekendowe warsztaty rodzinne

 

W ten weekend Muzeum Etnograficzne zaprasza to odkrywania świata od kuchni. Niektórzy twierdzą, że degustacja to najlepszy sposób poznawania innych kultur. Będziecie mieli okazję przekonać się, czy tak naprawdę jest. Oczywiście czeka także garść zaskakujących informacji. Jak zwykle zaproszone są całe rodziny.

 

Więcej informacji tutaj.

4/8
4/8

Klub rodziców. Projekt wspólna sobota: warsztaty ogrodnicze

 

Kolejna propozycja przyrodnicza to warsztaty ogrodnicze. Organizatorzy zadbają nie tylko o dawkę wiedzy, ale także o to, aby najbliższa okolica i mieszkanie się zazieleniły. 

 

Więcej informacji tutaj.

5/8
5/8

Bajki i baśnie japońskie

 

Niedziela w Manggha będzie niezwykle ofitująca w wydarzenia. Nastąpi otwarcie aż czterech wystaw powiązanych z buddyzmem. Wszyscy rodzice są serdecznie zaproszeni. Naromiast dzieci będą mogły wziąć udział w spotkaniu z cyklu "Bajki i baśnie japońskie", które także tematycznie będzie odnosić się do otwieranych wystaw.

 

Więcej informacji tutaj.

6/8
6/8

Ekopiknik z Mistrzem Janem

 

Jest ciepło, miło i przyjemnie. Idealny czas na piknik rodzinny. Ten będzie jeszcze ciekawszy niż inne. Czekają Was rodzinne konkurencje oraz zabawa przy wykonywaniu zabawek z materiałów recyklingowych. Przyjemność i edukacja ekologiczna w jednym.

 

Więcej informacji tutaj.

7/8
7/8

Baranki Dzieciom | Przytul mnie

 

Tym razem na spotkaniu z cyklu "Baranki Dzieciom" zestaw bajek o sympatycznym Misiu i jego tacie. Animacja jest ładną opowieścią o rodzinnych relacjach. Po seansie odbędą się warsztaty artystyczne.

 

Więcej informacji tutaj.

8/8
8/8

Więcej propozycji na sobotę i niedzielę

 

A może weekend w Sandomierzu?

Komentarze

Polecamy

Więcej z działu: Wiadomości lokalne

Warto zobaczyć