Kraków

Top 11 miejsc na przyjęcie urodzinowe

Top 11 miejsc na przyjęcie urodzinowe

Urodziny to ważny dzień dla każdego dziecka. Na pewno chciałoby je spędzić w nietypowy sposób. W naszym artykule znajdziecie miejsca, w których dzieci poczują się jak w bajce i spędzą niezapomniane przyjęcie urodzinowe.

 

Wszystkie materiały graficzne pochodzą ze stron miejsc, którym informacje są przypisane.

 

1/11
1/11

Twoje dziecko jest fanem klocków LEGO®? Zapewnij mu wyjątkową zabawę urodzinową połączoną z podróżą przez historię w HistoryLandzie!

 

Przygotujemy dla Twojej pociechy i jej gości moc atrakcji. Razem z naszym przewodnikiem dzieci odkryją HistoryLand zapoznając się w innowacyjny i interaktywny sposób z historią Polski i Polaków, a także poznają sporo ciekawostek i sekretów naszych makiet . Animatorzy zadbają też o gry, zabawy i quizy dostosowane do wieku uczestników imprezy, a także upominki dla wszystkich dzieci biorących udział w przyjęciu. Małego solenizanta odwiedzi również HistoryLandek – czyli nasza ogromna, pluszowa maskotka.


Dowiedz się więcej!

2/11
2/11

Chemiczne urodziny

 

Eksperymenty, dymiące efekty, spotkanie z naukowcami i księżniczkami. To wszystko czeka na dzieci w ChemicAl World. Do wyboru kilka bardzo pomysłowych i efektownych scenariuszy. We wszystkich wariantach na gości czekają pokaz chemiczny oraz zabawa pod okiem profesjonalnych animatorów. Będzie wybuchowo, magicznie, zabawnie, kolorowo. Dzieci mogą spodziewać się odwiedzin sławnych naukowców, a także uwielbianych przez wszystkich księżniczek z "Krainy Lodu". 

 

Informacje i bogatą galerię znajdziecie tutaj

3/11
3/11

Urodziny w Anikino

 

Miejsce z wieloletnim doświadczeniem w organizowaniu zabaw, wydarzeń i urodzin dla dzieci. W tematycznych salkach dzieci będą mogły poczuć się jak w bajkowej krainie. Na Solenizanta i gości czekają: sala kosmiczna, sala królewska królewska, dżungla, a także Kraina Lodu oraz kraina smoków i dinozaurów. Nie tylko wystrój może być tematyczny, ale także nakrycia. Talerzyki i kubki przedstawiają najbardziej lubiane przez dzieci motywy filmowe, bajkowe i urodzinowe. W ofercie dostępne są także atrakcje dodatkowe, które mogą towarzyszyć przyjęciu, takie jak piniaty, pokazy chemiczne czy pokaz robienia baniek mydlanych.

 

Zobaczcie tutaj, jakie atrakcje czekają w Anikino. 

4/11
4/11

ROBOTOWO urodzinowo

 

Plac Rozwoju i Robotowo oferują organizację przyjęcia urodzinowego zarówno w sali, jak i w domu Solenizanta. Minionek, kosmonauta, naukowiec czy artysta? Kim chce zostać Twoje dziecko? Podczas przyjęcia będzie mogło spełnić swoje marzenia oraz dobrze się bawić. Jak na ROBOTOWO przystało, do wyboru są także scenariusze urodzin z robotami i z Minecraftem. A także, oczywiście, scenariusz marzeń, przygotowany specjalnie dla Solenizanta. 

 

Dużo młodsze dzieci, które nie będą brały udziału w zabawie mogą także mieć zapewnioną opiekę animatora.

 

Zobaczcie tutaj, jak wiele propozycji jest do wyboru. Pomysły można łączyć ze sobą. 

5/11
5/11

Rozbrykane urodziny

 

Jeśli chcesz zafundować swojemu dziecku urodziny pełne ruchu i sportowych atrakcji, Centrum Sportowo-Edukacyjne SkakAnka jest idealnym miejscem. Każda z propozycji jest tematyczna i przypisana do jednej z kategorii: "urodziny wspinaczkowo-gimnastyczne", "urodziny wspinaczkowe", "urodziny tyrolkowe", "urodziny gimnastyczne", "urodziny przygodowe", "urodziny przygodowo-wspinaczkowe", "urodziny przygodowo-gimnastyczne", "urodziny przygodowo-wspinaczkowe z elementem tyrolki". Dzieci będą mogły poczuć się jak odkrywcy, podróżnicy, bohaterowie. Wspinaczka po skarb czy odkrywanie dżungli to tylko jedne z licznych pomysłów. Przyjęcie prowadzone jest przed profesjonalnych i doświadczonych animatorów. Na zaproszonych gości czeka także poczęstunek. 

 

Poznajcie skakAnkowe propozycje.  Jest ich mnóstwo i wszystkie są świetne!

6/11
6/11

Urodziny w Sali Doświadczania Świata

 

Odwiedziny w Sali Doświadczania Świata Famiga są dobrym pomysłem na co dzień, a co dopiero w urodziny! Jest to miejsce nietypowe, ponieważ wizyta w nim angażuje wszystkie zmysły. Animator aranżuje zajęcia tak, by dzieci mogły poznawać świat wzrokiem, słuchem, węchem, dotykiem, a nawet smakiem. Pomocne w tym są ciekawe rekwizyty, które zainteresują każde dziecko. Zagadki i zadania dopasowane są do wybranego tematu przewodniego. Oprócz standardowych atrakcji możliwe jest także zamówienie dodatkowych niespodzianek, np. pokazu baniek mydlanych czy pokazu sztuczek magicznych. 

 

Doświadczcie tutaj, jakie pomysły przygotowała Famiga. 

7/11
7/11

Wspinaczkowe urodziny

 

Dzieciaki, które lubią ruch i wyzwania będą świetnie się bawić w Centrali Ruchu AVATAR. Urodziny można zorganizować w dwóch dostępnych opcjach: Ścianka wspinaczkowa lub Funclimb. W pierwszej z nich dzieci będą mogły wspinać się po ściance oraz brać udział w innych atrakcjach ruchowych. W drugim wariancie na Solenizanta i jego gości czeka mnóstwo przeszkód i przygód. Dzieci przez cały czas będą przebywać pod profesjonalną opieką instruktorów - animatorów. W przerwach między zajęciami ruchowymi goście mogą spędzać czas w specjalnie udekorowanej salce urodzinowej. 

 

Zobaczcie tutaj, jakie sportowe atrakcje odkryjecie w Avatarze. 

8/11
8/11

Urodziny, które Twoje dziecko polubi

 

Czy Twoje dziecko chciałoby spędzić urodziny w rakiecie kosmicznej lub na statku pirackim? Żaden problem! W likeKoniku wszystko jest możliwe. Przestrzeń Klubokawiarni zostanie zaaranżowana w taki sposób, że mały Solenizant znajdzie się w swoim wymarzonym miejscu. Dodatkowo, będzie czekało tam na niego mnóstwo atrakcji. Scenariusz przyjęcia urodzinowego można wybrać z dostępnych propozycji lub zaproponować własną tematykę. Animatorzy wezmą pod uwagę wszystkie pomysły dziecka na zabawy urodzinowe. 

 

O bogatej ofercie likeKonika przeczytacie tutaj.

9/11
9/11

Urodziny w LaLoba

 

LaLoba to miejsce, w którym dziecko spędzi urodziny w wymarzony sposób. Każdy scenariusz przyjęcia przytogowywany jest z uwzględnieniem potrzeb i zainteresowań dziecka. Dzieci będą miały do dyspozycji dwie sale, jedną przeznaczoną do zabaw i gier ruchowych, a drugą do poczęstunku. Animatorzy będą cały czas dbali o dobre samopoczucie i zapewnienie atrakcji. Nie zabraknie też czasu na swobodną zabawę. Urodziny mogą być zorganizowane w Centrum Kobiet LaLoba, ale także w domu Solenizanta. 

 

Więcej informacji o urodzinach znajdziecie tutaj

10/11
10/11

Pomysł na urodziny, którego nie da się spapugować

 

Wszyscy miłośnicy zwierząt mają okazję spędzić niezapomniane urodziny z... papugami! 

 

Odwiedzający Papugarnię Amazonia piszą: Super przeżycie dla wszystkich miłośników zwierząt i dla dzieci! Nasze maluchy zachwycone!

 

Równie zachwycone będą zapewne urodzinami spędzonymi w Papugarni. Do dyspozycji dzieci jest salka przeznaczona do gier i zabaw. Pod okiem opiekuna, uczestnicy przyjęcia będą mieli także okazję zwiedzić cały obiekt i zapoznać się z papugami. Niezapomniane przeżycie i świetna zabawa w jednym. 

 

Więcej informacji o urodzinach z papugami tutaj

 

 

11/11
11/11

Urodziny w domu

 

Przyjęcie urodzinowe będzie udane również wtedy, kiedy zorganizujecie je w domu. Korzystając z opieki profesjonalnych animatorów albo po prostu z własnych pomysłów lub we współpracy z innymi rodzicami. Dom lub mieszkanie można ustroić zgodnie z życzeniem Solenizanta, a także zaangażować go w przygotowania. Niech poczuje się gospodarzem i organizatorem. Wspólnie ustalcie plan przyjęcia oraz listę gości.  

 

Zobacz nasze propozycje kuchennych inspiracji urodzinowych:przepisy, a także pomysł na scenariusz urodzinowy stworzony przez jedną z mam. 

Komentarze

Polecamy

Więcej z działu: Wiadomości lokalne

Warto zobaczyć