Kraków

Weekend w pigułce 17-18 lutego 2018

Weekend w pigułce 17-18 lutego 2018

Pierwszy weekend ferii zapowiada się naprawdę bardzo ciekawie. Zobaczcie nasze propozycje i zaplanujcie te dwa dni jak najlepiej!

 

1/7
1/7

Niesamowite przygody Rycerza Janka - Teatr Lalek Marka Żyły

 

Zarówno w sobotę, jak i w niedzielę, w Teatrze Szczęście odbędzie się spektakl Teatru Lalek. Po nim warsztaty, podczas których dzieci z rodzicami będą mogły wykonać własne lalki. Spotkanie z pasjonatem tego typu przedstawień, Markiem Żyłą, też na pewno będzie ciekawym doświadczeniem.

 

Więcej informacji tutaj.

Informacje o warsztatach tutaj.

2/7
2/7

Zimowe miasto. Warsztaty w MCK

 

Podczas obu feryjnych weekendów MCK zaprasza na warsztaty przygotowane wokół wystawy "Lwów, 24 czerwca 1937. Miasto, architektura, modernizm". W sobotę dzieci będą mogły tworzyć własne makiety zimowych miast, a w niedzielę autorskie katalogi mebli.

 

Więcej informacji tutaj i tutaj.

3/7
3/7

Zimowe igrzyska cyrkowe

 

Tydzień cyrkowych warsztatów zakończy się pokazem dla całych rodzin. Widowisko będzie na pewno nietypowe i wciącające. W planie warsztaty i konkurencje drużynowe, czyli mnóstwo śmiechu i zabawy. Próbowaliście już swoich sił w chodzeniu na szczudłach? Jeśli nie, nie przegapcie tej okazji.

 

Więcej informacji tutaj.

4/7
4/7

Koncert piosenek dla dzieci: Czereśnie

 

Muzeum Galicja przygotowało kilka rodzinnych propozycji na te ferie zimowe. Jedną z nich jest koncert piosenek dla dzieci zespołu "Czereśnie". Mimo że repertuar skierowany jest głównie do dzieci, rodzice także będą się dobrze bawić. Wokalowi będą towarzyszyć instrumenty perkusyjne, gitary, a także ululele czy banjo. Brzmi dobrze, prawda?

 

Więcej informacji tutaj.

5/7
5/7

Jaś i Małgosia w Klubie "Pracownia"

 

Bajka znana, lubiana i niezapomniana. W tę niedzielę będzie można zobaczyć ją w formie spektaklu w Pracowni pod Baranami. Nie tylko aktorzy będą brali w nim udział, ale także dzieci. Bajka z morałem i dawką dobrego humoru.

 

Więcej informacji tutaj.

6/7
6/7

Trąba słonia Salomona

 

W niedzielne popołudnie Pracownia pod Baranami zaprosi dzieci raz jeszcze. Tym razem będzie to spektakl Teatru Otwartego T.O. o zabawnych przygodach Słonia Salomona i jego przyjaciół. Dzieci będą mogły także czynnie uczestniczyć w przedstawieniu.

 

Więcej informacji tutaj.

7/7
7/7

Więcej propozycji na sobotę i niedzielę.

 

W trakcie ferii nie zapomnijcie zajrzeć na lodowiska. Niektóre z nich oferują bilety w promocyjnych cenach.

Komentarze

Polecamy

Więcej z działu: Wiadomości lokalne

Warto zobaczyć