Kraków

Miejsca pełne miłości na Walentynki

Miejsca pełne miłości na Walentynki

Miłość niejedno ma imię. 14 lutego kojarzy nam się z zakochanymi parami i romantyzmem. Patrząc jednak szerzej jest to święto miłości, a miłość może być rozumiana różnorako. W tym dniu pokochajcie jeszcze bardziej swoje dzieci i zabierzcie je w miejsca pełne miłości. Spędźcie czas rodzinnie. 

 

1/7
1/7

Sklepy z pluszakami

 

Niezależnie od tego, czy mamy 5 lat czy 35, pluszowe misie ofiarowane w prezencie potrafią rozczulić. Taki upominek od kochanej osoby na pewno zostanie zapamiętany. A dziecku może towarzyszyć przez większość życia i przypominać o rodzicach. 

2/7
2/7

Kawiarnie z gorącą czekoladą

 

Wspólne wyjście do kawiarni może być bardzo zbliżające. Pozwala na chwilę oderwać się od codziennych spraw i zrobić dzieciom czy innym członkom rodziny trochę przyjemności. Zwłaszcza, jeśli w grę wchodzi gorąca czekolada! Uśmiech, taki jak na zdjęciu, gwarantowany. 

 

 

3/7
3/7

Lodowiska

 

Ruch na powietrzu, ślizganie się, upadki. To wszystko będzie na pewno rozluźniające i sprawiające, że czas spędzony wspólnie będzie jeszcze ciekawszy. Możecie stać się bohaterami swoich dzieci, pokazując im jak jeździ się na łyżwach. Miłość to także dzielenie wspólnych zainteresowań. 

4/7
4/7

Ścianki wspinaczkowe 

 

W miłości ważne jest budowanie zaufania, a także kształtowanie wytrwałości i cierpliwości. Te wszystkie umiejętności znajdziemy zabierając dziecko na ściankę wspinaczkową. Wypracowane w ten sposób zachowania łatwiej będzie przenieść na inne dziedziny życia. Nauce towarzyszy dodatkowo dobra zabawa. 

5/7
5/7

Park trampolin

 

Śmiech i ruch to jedno z lepszych połączeń i pomysłów na spędzenie czasu rodzinnie. To nieprawda, że tylko dzieci będą miały frajdę skacząc na trampolinach. Rodzice, zobaczcie, jakie to przyjemne! Ruch jest też źródłem dobrego samopoczucia. Zamiast popołudnia w domu zafundujcie sobie dawkę zdrowia i dobrego humoru. 

6/7
6/7

Warsztaty integracyjne

 

Zrozumienie drugiego człowieka i empatia to umiejetności, które zdecydowanie kojarzą się z miłością. Pokażcie dzieciom jak można okazywać miłość innym dzieciom. Zabierzcie je na warsztaty, na których będą mogły współpracować z innymi dziećmi. Szczególnie polecamy warsztaty integracyjne. Takie organizuje w Krakowie między innymi Stowarzyszenie Rodziców i Przyjaciół Dzieci z Zespołem Downa "Tęcza". 

7/7
7/7

Wasza kuchnia

 

Rodzinne gotowanie to doskonały sposób na okazanie miłości oraz na dobrą zabawę. Dziecko uczy się, że przytowując posiłek z kimś lub dla kogoś, może sprawić drugiej osobie dużo radości. Gotując razem pozwólmy wybrać dziecku, co chciałoby przygotować, a potem zjeść. Dzięki temu ten czas będzie dla niego jeszcze przyjemniejszy. 

Komentarze

Polecamy

Więcej z działu: Wiadomości lokalne

Warto zobaczyć