Kraków

Karczma góralska Skansen Smaków

Karczma góralska Skansen Smaków

Karczma góralska Skansen Smaków to wyjątkowe miejsce, które każdy z was powinien odwiedzić.


Jest kilka ważnych powodów aby zawitać w to miejsce i chcieć ponownie wrócić.
Pierwszy i jednocześnie najważniejszy powód to pyszne regionalne jedzenie, przygotowane ze starannością, a smakiem przypominające domowe jedzenie.
Któż z nas nie uwielbia tradycyjnych góralskich oscypków, czy też kwaśnicy? Które smakiem i zapachem przenoszą nas do podnóża tatr.

 


Poza pysznym jedzeniem warto odwiedzić to miejsce z jeszcze jednego ważnego powodu.


Skansen Smaków to restauracja, w której każdy jest wyjątkowym gościem i ten duży i ten mały. Specjalnie z myślą o młodszych gościach powstał kącik w którym, znudzone siedzeniem przy stoliku dziecko znajdzie coś dla siebie.
W czasie kiedy rodzice będą się delektować marynowanym stekiem z karkówki w sosie rumianym, młodsi goście mogą w tym czasie rysować przy stoliku przygotowanym specjalnie dla nich, układać układanki,  skakać na dmuchanym koniku. Proponujemy także odwiedzić to miejsce w niedzielne popołudnie, kiedy dziecko wraz z rówieśnikami pod okiem fachowej animatorki z Dzieciosfery, będzie miło spędzać czas. Organizowane są również cykliczne imprezy z myślą o najmłodszych m.in. „ Świąteczne zabawy” na których dzieci przygotowywały ozdoby choinkowe a także wspólnie ubierały świąteczne drzewko, kiedy rodzice w tym czasie mogli wypić pyszną aromatyczną migdałową kawę.
Kiedy pogoda na dworze dopisuje zapraszamy naszych młodszych gości do ogródka, gdzie znajdują się huśtawki, a także zjeżdżalnia.
Prócz kącika zabaw, nasze dzieci znajdą dla siebie również kilka pozycji w menu m.in. zapiekane jabłuszka w cieście lub chrupiącego kurczaka podanego  z frytkami i marchewką z jabłkiem, a na deser pyszne lody.
A to wszystko  znajdziemy  tuz nad zalewem w Kryspinowie, z dala od wielkomiejskiego gwaru i pośpiechu.

 


2 minuty drogi od Portu Lotniczego w Balicach, 15 minut od Starego Miasta Krakowa, 100 m. od piaszczystej plaży .


Serdecznie zapraszamy w nasze progi, dla nas każdy gość jest wyjątkowy i znajdzie tu coś dla siebie.

 

Skansen Smaków
Karczma Regionalna
Kryspinów
32-060 Liszki

12 357 10 06

rezerwacje@skansensmakow.pl

http://www.skansensmakow.pl

 

1/6
1/6
2/6
2/6
3/6
3/6
4/6
4/6
5/6
5/6
6/6
6/6

Komentarze

Polecamy

Więcej z działu: Wiadomości lokalne

Warto zobaczyć