Kraków

Spacer z tatą - koncert z okazji Dnia Ojca już 25 czerwca

Spacer z tatą - koncert z okazji Dnia Ojca już 25 czerwca

Na koniec sezonu na prośbę Kasztanowego Ludzika idziemy na spacer! Z gitarą, jak to zwykle na wycieczkę, ale także z puzonem, gdybyśmy chcieli na tej wycieczce dziarsko pomaszerować.

 

Muzyczny spacer powiedzie nas trochę przez miasteczko, trochę przez pola, trochę przez las, do ZOO i na koniec przez portal czasowy do Krainy Dinozaurów… Usłyszymy m.in. wirtuozowskie utwory na puzon, słynne hiszpańskie kompozycje z repertuaru gitarowe. Krzysztof Cyran wykona także autorskie kompozycje - etiudy na gitarę solo z cyklu "Zwierzakolekcja". Lutosławski objawi się nam w wersji dla najmłodszych w piosenkach do słów Juliana Tuwima.

 

Koncerty z serii "Muzyczne Opowiastki" odbędą się już w sobotę 25 czerwca 2022 roku o godz. 10.00 i 12.00 w Sali Złotej Filharmonii Krakowskiej oraz w niedzielę, 22 maja br. o godz. 10.00 i 12.00 w Muzeum Lotnictwa Polskiego.

 

Specjalnie dla dzieci z Ukrainy przygotowaliśmy wydanie koncertu w ukraińskiej wersji językowej – serdecznie zapraszamy na koncert w sobotę 25.06 o godz. 14.00 do Sali Złotej Filharmonii.

 


Wstęp wolny dla dzieci z Ukrainy za okazaniem ukraińskiego paszportu ze stemplem wjazdu nie wcześniejszym niż z 24 lutego 2022 lub karty pobytu uchodźcy.

Для всіх охочих вхід безкоштовний - за пред'явленням паспорта або посвідчення біженця, виданого Генеральним консульством України в Кракові.

 

Materiały organizatora

 

Polecamy

Więcej z działu: Wiadomości lokalne

Warto zobaczyć