Kraków

Świąteczna ścieżka edukacyjna dla dzieci

Świąteczna ścieżka edukacyjna dla dzieci

Zapraszamy do skorzystania ze świątecznych materiałów od Muzeum Narodowego w Krakowie.

 

Choć ostatni czas nie sprzyjał spotkaniom, a wręcz pogłębiał poczucie tęsknoty, za tym by znowu być razem, niezmiennie mamy nadzieję, że prędzej czy później los się do nas wszystkich uśmiechnie i pozwoli byśmy swobodnie (i na żywo) mogli uśmiechnąć się do siebie nawzajem.

 

Teraz jednak nadchodzi idealny moment, by ten uśmiech przećwiczyć na Najbliższych. Dlatego i my pragniemy się nim z Wami podzielić. Życzymy Państwu dobrych, spokojnych i ciepłych Świat Bożego Narodzenia; pięknego i mądrego czasu dla siebie i dla Rodziny. Życzymy tego, by światło pierwszej wigilijnej gwiazdki przyniosło do Państwa domów radość i szczęście, a nowy 2021 rok okazał się czasem zdrowia, spełnionych marzeń i ziszczonych nadziei.

 

W imieniu całego Działu Edukacji MNK, a w szczególności Zespołu ds. Programów dla Dzieci i Rodzin załączam tradycyjną świąteczną kartkę (pracy) i podrzucam pod Państwa choinki prezent w postaci pięknej zimowej ścieżki, która przygotowały nasze edukatorki Weronika Moskwa i Martyna Majsterek. Dodam, że to materiał, który po pierwsze nie pozwoli zapomnieć o zbiorach Muzeum, po drugie pomoże dzieciom (i nie tylko) przygotować dom na święta.

 

Sztuka na Sankach - ścieżka edukacyjna i publikacja

 

Komentarze

Polecamy

Więcej z działu: Wiadomości lokalne

Warto zobaczyć