Kraków

Lato w Nowohuckim Centrum Kultury

Lato w Nowohuckim Centrum Kultury

Wszystkich tych, którzy wakacje będą spędzać w Krakowie i okolicach zapraszamy do Nowohuckiego Centrum Kultury.

 

Na lipiec i sierpień zaplanowaliśmy wiele atrakcji – dla najmłodszych, starszych i całkiem dorosłych. Teatr. Muzyka. Plastyka. Taniec. Wszystko na wyciągnięcie ręki, w przyjaznej atmosferze i dla każdego! Nie ma nudy w… wakacje!

 

Klub Super Mama

Specjalna edycja wakacyjna zajęć Klubu Super Mama!
<program zajęć Klubu Super Mama -kliknij>

 

Kurs Kroju i Szycia 

Wakacyjny kurs kroju i szycia dla początkujących w dwóch wymiarach czasowych. Te wakacje możesz zakończyć we własnoręcznie uszytej sukience!
<szczegóły Kursu Kroju i Szycia – kliknij>

 

Muzyka

Piosenka dobra na wszystko? Tak! Zdecydowanie. Dlatego zapraszamy na zajęcia wokalne. A do tego dokładamy laboratorium dźwięku – indywidualne lekcje gry na instrumentach.
<program muzycznych wakacji – kliknij>

 

Plastyka

Kolorowy zawrót głowy. Brzmi jak wytarty slogan? Oj, nie u nas! W tym roku przygotowaliśmy nie tylko Wasze ulubione zajęcia w pracowniach ceramicznej i graficznej ale także wyjątkowe jednorazowe warsztaty z artystami i twórcami. Będziemy tworzyć lalki, kręcić filmy, leżeć brzuchem do góry…
<program plastycznych wakacji – kliknij>

 

Rekreacja

Po miesiącach zastania zapraszamy to przyjaznych wnętrz NCK na zajęcia z instruktorami, którzy nie tylko wycisną z Was siódme poty, ale też pozwolą na spokojne rozruszanie rozleniwionych mięśni. Ruch to endorfiny!
<program wakacji z rekreacją – kliknij>

 

Taniec

Letni break, hip-hopowe flow, a może hartownia? Tańczymy w kilkunastu technikach, w różnych grupach wiekowych i zaawansowania. 
<program tanecznych wakacji – kliknij>

 

Teatr

Przyjemnie chłodne wnętrze studia teatralnego 209 już nie może doczekać się kiedy przejdzie we władanie młodych twórców! Ćwiczenia aktorskie, zabawy performatywne i pierwsze próby na scenie – dla dzieci, młodzieży i dorosłych.
<program teatralnych wakacji – kliknij>

 

Twórczy przedszkolak

Rozwijanie wyobraźni, nabywanie nowych umiejętności i dobra zabawa. Najlepsza forma przygotowania do zajęć przedszkolnych z prawdziwego zdarzenia.
<program zajęć Twórczy Przedszkolak – kliknij>

 

Zajęcia ogólnoartystyczne

Wyjątkowa propozycja dla najmłodszych: Artystyczny Kogel-Mogel! Plastyka, taniec, teatr, akrobatyka i… wiele niespodzianek!
<program zajęć Artystyczny Kogel-Mogel – kliknij>

 

Komentarze

Polecamy

Więcej z działu: Wiadomości lokalne

Warto zobaczyć