Kraków

Krakowskie instytucje zapraszają do wizyty online

 

1/3
1/3

Zamek Królewski na Wawelu startuje z nowym cyklem opowieści muzealnych online. Powstał on specjalnie na czas zamknięcia ekspozycji. W krótkich filmikach zobaczycie, co dzieje się w muzeum, jakie prace trwają w wawelskich ogrodach, o zbiorach opowiedzą kustosze. Razem z nimi przejdziecie przez zamknięte komnaty zamku. W ten sposób Wawel pozostaje dla Was otwarty. Cykl pojawi się na profilu Zamku na Facebooku.

2/3
2/3

Kolejna propozycja Zamku Królewskiego na Wawelu to gra online - wirtualna przechadzka po wybranych miejscach ekspozycji to atrakcyjna możliwość rozwoju zainteresowań, zapoznania się z eksponatami prezentowanymi na wystawach, ale także sprawdzenia swojej wiedzy i umiejętności. Grę znajdziecie tutaj.

3/3
3/3

Zamek Królewski na Wawelu proponuje też słuchowisko „Krótkie spięcie” - jedna z komnat zamkowych staje się sceną, na której bohaterowie kręconej przez Reżysera reklamy spotykają postacie z wawelskich legend – Smoka, Stańczyka i Głowę wawelską. Słuchowisko skierowane jest do uczniów w wieku 9-12 lat. 

Komentarze

Polecamy

Więcej z działu: Wiadomości lokalne

Warto zobaczyć