Kraków

TOP 13 najciekawszych miejsc na urodziny dziecka w Krakowie

TOP 13 najciekawszych miejsc na urodziny dziecka w Krakowie

Urodziny to bardzo ważny dzień w życiu każdego dziecka. Warto uczcić go w sposób wyjątkowy. Jeśli chcecie zorganizować niezapomniane przyjęcie urodzinowe dla swojej pociechy i potrzebujecie inspiracji, gdzie takie przyjęcie urządzić, sprawdźcie koniecznie nasze krakowskie propozycje:

 

1/13
1/13

Urodziny w Muzeum Inżynierii Miejskiej

 

Propozycja dla dzieci w wieku 6-13 lat. W ramach wykupionego biletu urodzinowego Muzeum zapewnia zajęcia edukacyjne w Strefie Kreatywności i zaprasza do odwiedzenia aktualnych wystaw w Muzeum Inżynierii Miejskiej.

 

Tematy warsztatów:

 

- Zaczarowane miasto

- Miasto z przeszłości

- Urodzinowa fabryka prezentów

 

Po zajęciach solenizant wraz z gośćmi udaje się na urodzinowy poczęstunek: tort i inne urodzinowe smakołyki (przygotowywane we własnym zakresie). 

 

 

2/13
2/13

Urodziny w lesie

 

Zmysły w lesie zapraszają na przyjęcie urodzinowe w... lesie. Urodziny występują w dwóch wariantach – jako zabawy zmysłowo-ruchowe i Leśne Przygody. Istnieje możliwość poczęstunku wraz z efektownym i przepysznym tortem – z dowozem do lasu!

 

Organizatorzy gwarantują, że dzieci będą się doskonale bawić na świeżym powietrzu, przy okazji nawiązując nierozerwalną więź z przyrodą i z sobą nawzajem.

 

Wiek: 5-13 lat

3/13
3/13

Jak w bajce... Urodziny dla dziecka w wypożyczalni strojów Oddaj

 

Zabawy i gry dla dzieci w kostiumach realizowane są w przestrzeni wypełnionej inspirującymi strojami teatralnymi. Wokół mnóstwo jest rekwizytów i kostiumów podczas całej imprezy, z których dzieci korzystają do woli przy tworzeniu własnych akcji i dialogów. W ofercie scenariusze z różnych baśni - np. "Na zamku u Królowej Elzy". Więcej informacji.

4/13
4/13

Urodziny w HistoryLand

 

W programie urodzin zwiedzanie interaktywnej wystawy HistoryLand oraz gry i zabawy edukacyjne i ruchowe. Wśród atrakcji także przebrania tematyczne dla dzieci, upominki LEGO® dla wszystkich uczestników czy zabawa z osobą w stroju maskotki HistoryLand.

 

 

 

5/13
5/13

Chemiczne urodziny z ChemicAL World

 

Eksperymenty, dymiące efekty, spotkanie z naukowcami i księżniczkami. To wszystko czeka na dzieci w ChemicAl World. Do wyboru kilka bardzo pomysłowych i efektownych scenariuszy. We wszystkich wariantach na gości czekają pokaz chemiczny oraz zabawa pod okiem profesjonalnych animatorów. Dzieci mogą spodziewać się odwiedzin sławnych naukowców, a także uwielbianych przez wszystkich księżniczek z "Krainy Lodu".

6/13
6/13

Nietypowe urodziny w Muzeum Archeologicznym

 

W ramach zajęć urodzinowych muzeum zapewnia przeprowadzenie warsztatów edukacyjnych oraz zwiedzanie pod opieką edukatorów wystawy związanej z wybranym tematem warsztatów.

 

Po zajęciach solenizant wraz z gośćmi ma czas na urodzinowy poczęstunek (przygotowany we własnym zakresie), składanie życzeń czy wręczanie prezentów. Tematy warsztatów:

 

- Ceramika - Najstarsze naczynia człowieka – warsztaty ceramiczne

- Staroz?ytny Egipt – Kraina mumii

- Pradziejowy zwierzyniec

- Egipski design

 

Szczegóły na stronie muzeum.

7/13
7/13

Sportowe urodziny z Agama Sport

 

Sportowe urodziny dla dziecka w Krakowie to propozycja wspaniałej zabawy według autorskiego scenariusza: prawie 3 godziny aktywności wypełnione po brzegi atrakcjami na sportowo, zakończone poczęstunkiem, dmuchaniem świeczek na torcie i składaniem życzeń przez zaproszonych gości w specjalnie przygotowanym miejscu, gdzie dzieci po zabawie mogą odpocząć, napić się i zjeść. Urodziny odbywają się w Krakowie na ośrodkach sportowych, w parkach, basenach. Istnieje możliwość zorganizowania zajęcia dla dzieci w domu Jubilata. Więcej informacji.

8/13
8/13

Nelon

 

Ekologiczna bawialnia i kawiarnia Nelon to piękne wnętrza z mnóstwem drewnianych zabawek. W ofercie urodzinowej dekoracje urodzinowe, zaproszenia dla gości, zdrowy poczęstunek dla dzieci i mały prezent dla jubilata.

9/13
9/13

Urodziny dla dzieci w likeKoniku

 

Klubokawiarnia likeKonik na Wasze życzenie może podczas urodzin zamienić się w średnioweczną osadę, niezgłębiony ocean, transkosmiczną rakietę lub statek piracki! Wszystko zależy od wyobraźni i fascynacji Waszego Dziecka. Do wyłącznej dyspozycji dziecka i Jego Gości oddajemy blisko 200 m2 dwupoziomowej przestrzeni likeKonika, która dodatkowo, za sprawą sprzętu audiowizualnego może zamienić się w salę kinową, zdolną pomiescić blisko 50 gości równocześnie.

10/13
10/13

Urodziny w GOjump  MEGAPARK

 

Tutaj liczy się zabawa, aktywność fizyczna i super zajawka z Trenerami. Więcej informacji.

 

11/13
11/13

Niezapomniana podziemna przygoda w Kopalni Soli w Wieliczce

 

Solilandia to podziemna, baśniowa kraina. Już samo zejście pod ziemię będzie dla dzieci niezwykłym przeżyciem – a to dopiero początek przygody! Zwiedzanie zakamarków kopalni to wyzwanie dla każdego małego (i dużego) podróżnika. To magiczne miejsce pełne jest tajemnic, które chętnie wyjaśni przyjazny skrzat Soliludek. Baśniowa konwencja zwiedzania solnych podziemi sprawi, że każdy z uczestników imprezy na chwilę oderwie się od rzeczywistości i przeniesie się do magicznej krainy pełnej bajkowych mieszkańców Solilandii. Więcej informacji.

12/13
12/13

Urodziny na ściance wspinaczkowej

 

Centrum wspinaczkowe Forteca zapewnia, że takie urodziny zapamiętają wszyscy. Program imprezy składa się z dwóch godzin różnych zabaw sportowo-linowo-wspinaczkowych, dostosowanych do wieku uczestników np.:

- wspinaczka z asekuracją na niskich i wysokich ściankach
- układanie wieży ze skrzyń
- huśtawka, pajęczyna, przeciąganie liny
- wspinaczka po drabince Bachara
- zabawa w 17-metrowej wieży
- wahadło, tor przeszkód, itp.

13/13
13/13

Urodziny wśród samolotów

 

W ramach 2-godzinnego spotkania w Muzeum Lotnictwa Polskiego w Krakowie uczestnicy będą mogli zarówno zwiedzić ekspozycję muzealną, poznać historię lotnictwa, zaglądnąć do wnętrza jednego z eksponatów, obejrzeć krótki filmik o tematyce lotniczej i spróbować swoich sił jako pilot – latając na symulatorze lotu bądź przechodząc test sprawnościowy na żyroskopie.

Komentarze

Polecamy

Więcej z działu: Wiadomości lokalne

Warto zobaczyć