Kraków

Wygraj zaproszenie do teatru dla Babci i Dziadka. Konkurs z Teatrem Ludowym

Wygraj zaproszenie do teatru dla Babci i Dziadka. Konkurs z Teatrem Ludowym

Z okazji zbliżającego się Dnia Babci i Dziadka wspólnie z Teatrem Ludowym przygotowaliśmy dla Was wyjątkowy konkurs, w którym wygrać możecie zaproszenia dla Waszych ukochanych dziadków na łączący pokolenia spektakl muzyczny Zahipnotyzuj mnie. Piosenki Zygmunta Koniecznego z piękną muzyką i niezwykłymi tekstami.

 

Do wygrania:

 

Podwójne zaproszenie na spektakl Zahipnotyzuj mnie. Piosenki Zygmunta Koniecznego, który odbędzie się w niedzielę, 20 stycznia o godz. 18.00 (na Dużej Scenie).

 

 

Zahipnotyzuj mnie… spektakl muzyczny oparty na muzyce Zygmunta Koniecznego, obchodzącego w tym roku 80. urodziny kompozytora muzyki filmowej i teatralnej, uwielbianego przez publiczność twórcy piosenek „Piwnicy pod Baranami”, którego utwory rozsławiła między innymi Ewa Demarczyk, to brylant wśród przedstawień na krakowskich scenach. Małgorzacie Bogajewskiej, która to piękne muzyczne widowisko wyreżyserowała, udało się nie tylko przywrócić wiarę, że można w Krakowie zrobić po prostu dobry, ba! świetny spektakl, ale także udowodniła, że przedstawieniu nie potrzebne jest efekciarstwo i udziwnienia, aby odniosło ono sukces. Spektakl Zahipnotyzuj mnie – piosenki Zygmunta Koniecznego hipnotyzuje i oczarowuje. Wzrusza i bawi. "

 

Wszyscy widzowie w tym wyjątkowym dniu, zostaną zaproszeni na słodki poczęstunek.

 

Zadanie konkursowe

 

Aby wziąć udział w konkursie wyślijcie e-mail na adres wejsciowki@czasdzieci.pl w tytule maila wpisując Kraków - Dzień Babci i Dziadka. W treści napiszcie, za co kochacie swoich dziadków.

 

Konkurs potrwa do 17 stycznia.

 

Zwycięzca zostanie wyłoniony i poinformowany o wygranej drogą mailową do dnia 18 stycznia.


Zawsze dbamy o bezpieczeństwo twoich danych. Mamy dla ciebie kilka informacji z którymi chcemy żebyś zapoznał się przed wzięciem udziału w tym konkursie.

Zgłoszenia konkursowe przyjmujemy tylko od rodziców i z ich adresów mailowych. Wysyłając nam pracę dziecka zgadzasz się na ewentualne wykorzystanie jej w opublikowanych wynikach konkursu. Zbieramy i prosimy cię tylko o dane w postaci adresu e mail, który nie będzie wykorzystany w żadnym innym celu niż kontaktu z tobą w przypadku twojej wygranej. Administratorem bazy adresów e mail zgłoszonych do tego konkursu jest Grupa CzasDzieci.pl Sp. z o. o.. Zostaną one usunięte po miesiącu od daty zakończenia konkursu. W każdym momencie masz prawo cofnąć swoje zgłoszenie i usunąć oraz zmodyfikować swoje dane, w tym celu skontaktuj się z nami pod adresem zapytania.konkursy@czasdzieci.pl

Uwaga! Wysyłając zgłoszenie na konkurs wyrażasz zgodę na publikację zdjęcia w galerii konkursowej. Prosimy o przesłanie w mailu zgody na publikację.

Życzymy Powodzenia!

Zgadzam się na przetwarzanie mojego adresu e-mail w zakresie opisanym powyżej i chcę wziąć udział w konkursie, wysyłając zgłoszenie na adres wejsciowki@czasdzieci.pl

 

 

 

Komentarze

Polecamy

Więcej z działu: Wiadomości lokalne

Warto zobaczyć