Kraków

Konkurs z Teatrem Groteska - wygraj zaproszenie na Doktora Dolittle!

Konkurs z Teatrem Groteska - wygraj zaproszenie na Doktora Dolittle!

W związku z feriami zimowymi wspólnie z Teatrem Groteska przygotowaliśmy dla Was konkurs.

 

Do wygrania

 

  • Podwójne zaproszenie na spektakl Doktor Dolittle do Teatru Groteska na 27 stycznia, na godzinę 11:00
  • Upominek książkowy od CzasDzieci.pl

 

Zadanie konkursowe

 

Aby wziąć udział w konkursie wyślijcie e-mail na adres wejsciowki@czasdzieci.pl w tytule maila wpisując Kraków - Doktor Dolittle. W treści maila wymieńcie wszystkie swoje ukochane zwierzęta.

 

Konkurs potrwa do 20 stycznia.

 

Zwycięzca zostaną wyłoniony i poinformowany o wygranej drogą mailową do dnia 21 stycznia.


Zawsze dbamy o bezpieczeństwo twoich danych. Mamy dla ciebie kilka informacji z którymi chcemy żebyś zapoznał się przed wzięciem udziału w tym konkursie.

Zgłoszenia konkursowe przyjmujemy tylko od rodziców i z ich adresów mailowych. Wysyłając nam pracę dziecka zgadzasz się na ewentualne wykorzystanie jej w opublikowanych wynikach konkursu. Zbieramy i prosimy cię tylko o dane w postaci adresu e mail, który nie będzie wykorzystany w żadnym innym celu niż kontaktu z tobą w przypadku twojej wygranej. Administratorem bazy adresów e mail zgłoszonych do tego konkursu jest Grupa CzasDzieci.pl Sp. z o. o.. Zostaną one usunięte po miesiącu od daty zakończenia konkursu. W każdym momencie masz prawo cofnąć swoje zgłoszenie i usunąć oraz zmodyfikować swoje dane, w tym celu skontaktuj się z nami pod adresem zapytania.konkursy@czasdzieci.pl

Uwaga! Wysyłając zgłoszenie na konkurs wyrażasz zgodę na publikację zdjęcia w galerii konkursowej. Prosimy o przesłanie w mailu zgody na publikację.

Życzymy Powodzenia!

Zgadzam się na przetwarzanie mojego adresu e-mail w zakresie opisanym powyżej i chcę wziąć udział w konkursie, wysyłając zgłoszenie na adres wejsciowki@czasdzieci.pl

 

 

 

Komentarze

Polecamy

Więcej z działu: Wiadomości lokalne

Warto zobaczyć