Kraków

PODSKOKI I WYKRĘTY. Konkurs dla czytelników

PODSKOKI I WYKRĘTY. Konkurs dla czytelników

W dniach od 21 do 25 listopada odbędzie się II edycja Festiwalu Teatrów dla Dzieci PODSKOKI I WYKRĘTY organizowanego przez Teatr Figurki. Na festiwalowej scenie pojawią się między innymi Teatr LALE. z Wrocławia ze spektaklem „Kręcipupa” i „Prosta historia”, Grupa Coincidentia ze spektaklem „Straszka pospolita” czy Pig inthe Wig Theatre ze spektaklem „Pig in the Wig in Space". W programie znalazł się także  koncert „Piosenki do grania na nosie” Teatru Pinokio z Łodzi oraz spektakl muzyczny „Bracia polarnej zorzy” w wykonaniu aktorów Teatru Figur i muzyków Teatru Chorea. O wszystkich przewidzianych atrakcjach przeczytacie na stronie Festiwalu.

 

 

Z okazji Festiwalu wspólnie z Teatrem Figurki przygotowaliśmy dla Was konkurs.

 

Zadanie konkursowe

 

  • Wymyśl wierszyk lub rymowankę z nazwą "Podskoki i wykręty". Komisja złożona z przedstawiciela Teatru Figurki oraz portalu CzasDzieci wybierze 2 najzabawniejsze zgłoszenia, których autorzy zostaną nagrodzeni.

 

  • Swoje zgłoszenia wysyłajcie na adres podany na dole strony!

 

Do wygrania

 

- Rodzinne (dla 3 osób) zaproszenie na spektakl Straszka Pospolita w ramach Festiwalu PODSKOKI I WYKRĘTY (kiedy: czwartek, 22 listopada 2018 o godz. 17.00, gdzie: Ośrodek Dokumentacji Sztuki Tadeusza Kantora CRICOTEKA, ul. Nadwiślańska 2-4) lub na spektakl Piosenki do grania na nosie w ramach Festiwalu PODSKOKI I WYKRĘTY (kiedy: sobota 24 listopada 2018 o godz. 17.30, gdzie: Ośrodek Dokumentacji Sztuki Tadeusza Kantora CRICOTEKA, ul. Nadwiślańska 2-4) 

- Zestaw książek od CzasDzieci.pl

 

Konkurs potrwa do 20 listopada.

 

Zwycięzcy zostaną wyłonieni i poinformowani o wygranej drogą mailową do dnia 21 listopada.

 

Zawsze dbamy o bezpieczeństwo twoich danych. Mamy dla ciebie kilka informacji z którymi chcemy żebyś zapoznał się przed wzięciem udziału w tym konkursie.

 

Zgłoszenia konkursowe przyjmujemy tylko od rodziców i z ich adresów mailowych. Zbieramy i prosimy cię tylko o dane w postaci adresu e mail, który nie będzie wykorzystany w żadnym innym celu niż kontaktu z tobą w przypadku twojej wygranej. Administratorem bazy adresów e mail zgłoszonych do tego konkursu jest Grupa CzasDzieci.pl Sp. z o. o.. Zostaną one usunięte po miesiącu od daty zakończenia konkursu. W każdym momencie masz prawo cofnąć swoje zgłoszenie i usunąć oraz zmodyfikować swoje dane, w tym celu skontaktuj się z nami pod adresem zapytania.konkursy@czasdzieci.pl

 

Życzymy Powodzenia!

 

Zgadzam się na przetwarzanie mojego adresu e-mail w zakresie opisanym powyżej i chcę wziąć udział w konkursie, wysyłając zgłoszenie na adres konkursy12@czasdzieci.pl

 

 

Komentarze

Polecamy

Więcej z działu: Wiadomości lokalne

Warto zobaczyć