Warszawa

Bristol Tradition & Luxury

Bristol Tradition & Luxury

Gwarancja najwyższej jakości
Bristol Tradition & Luxury jest jedynym hotelem pięciogwiazdkowym, zlokalizowanym w województwie podkarpackim. Obiekt położony jest w centrum miasta – w samym sercu rzeszowskiego rynku. Hotel posiada unikalny wystrój, łączący tradycyjny staropolski styl z luksusowym wykończeniem wnętrz. Dekoracje, akcenty folkowe, przeplatają się z materiałami najwyższej jakości.


Doskonała lokalizacja, a także niebanalny, nawiązujący do tradycji wystrój, sprawiają, że obiekt chętnie odwiedzany jest przez rodziny z dziećmi. Hotel stanowi doskonałą bazę wypadową do wycieczek śladami podkarpackich zabytków lub w pobliskie Bieszczady.


Restauracje
W Hotelu znajdują się 3 niezależne od siebie, odrębne restauracje. Goście mogą wybierać pomiędzy kuchnią japońską w Zensei Sushi, tradycyjną kuchnią staropolską w Starym Browarze Rzeszowskim oraz kuchnią polską i europejską w nowoczesnym wydaniu w Restauracji Wesele.


Restauracja Wesele jest doskonale przygotowana na wizyty małych Gości. Posiada specjalne menu dziecięce z przysmakami, które idealnie wpisują się w ich gusta. Restauracja posiada specjalne krzesełka do karmienia. Atutem jest kącik zabaw, wyposażony w rozmaite zabawki oraz konsolę do gier.


Pokoje
Rzeszowski Hotel Bristol Tradition & Luxury dysponuje bogatą bazą noclegową. Obiekt posiada łącznie 140 pokoi o różnym standardzie wyposażenia: superior, junior suite,  senior suite, apartament. Hotel umożliwia bezpłatne wypożyczenie łóżeczek.

Dane adresowe:
Mikołaja Kopernika 12,
35-001 Rzeszów
tel.: +48 17 250 00 50
1/5
1/5
2/5
2/5
3/5
3/5
4/5
4/5
5/5
5/5

Zobacz w pobliżu

Warto zobaczyć