Warszawa

Recenzja książki:

Podróże z pazurem. Historia łapą pisana

Podróże z pazurem. Historia łapą pisana

Izabella Miklaszewska
Piotr Miklaszewski
...
od 8 do 13 lat
PATRONAT

Cztery nogi, cztery łapy i wielkie serce do podróżowania

Adopcja psa, to nie jest łatwa sprawa. Trzeba sprawdzić zgodność charakterów, nauczyć się nowego rytmu dnia, regularnego wychodzenia na spacery. Trzeba się zmierzyć z traumami psa z przeszłości - bo często to, że znalazły się w schronisku nie jest dziełem przypadku. Już sam proces adopcji jest wart opisania w książce, a co dopiero, jeśli dołoży się do tego szaloną myśl wyruszenia w podróż dookoła świata? Na taki pomysł wpadają Izabella i Piotr Miklaszewscy. Wraz ze Snupkiem podróżują po świecie, a swoje przygody opisują na blogu i w mediach społecznościowych. Nie obce im są też takie tematy jak różnice kulturowe, życie z psem w poszczególnych krajach oraz dbanie o przyrodę.

 

Komiks opisujący przygody ludzi kochających swojego zwierzaka zachwyca prostotą. Płynie z niego szczery zachwyt nad światem i miłość do czworonożnego przyjaciela. Warto wraz z tą szaloną trójką w niezapomnianą podróż.

 

Komentarze

Polecamy

Inne recenzje

Misja specjalna - Święta Bożego Narodzenia

Elf do zadań specjalnych

Recenzje CzasDzieci.pl
Misja specjalna - Święta Bożego Narodzenia
Święta Bożego Narodzenia stają w tym roku pod znakiem zapytania. Uratować może je tylko flota Świętego Mikołaja! Na szczęście do jego pomocników należy „Elf do zadań specjalnych”,... czytaj więcej »
Magiczna opowieść o akceptacji - nie tylko na Święta

Przyjazny Olbrzym

Recenzje CzasDzieci.pl
Magiczna opowieść o akceptacji - nie tylko na Święta
Przyjaciel – jedno słowo, które zawiera w sobie tysiące znaczeń. To osoba, na którą zawsze możemy liczyć, jest w pobliżu gdy jej potrzebujemy i nigdy nas nie odtrąci.   Sytuacja... czytaj więcej »

Warto zobaczyć