Warszawa

Recenzja książki:

Podróże z pazurem. Historia łapą pisana

Podróże z pazurem. Historia łapą pisana

Izabella Miklaszewska
Piotr Miklaszewski
...
od 8 do 13 lat
PATRONAT

Cztery nogi, cztery łapy i wielkie serce do podróżowania

Adopcja psa, to nie jest łatwa sprawa. Trzeba sprawdzić zgodność charakterów, nauczyć się nowego rytmu dnia, regularnego wychodzenia na spacery. Trzeba się zmierzyć z traumami psa z przeszłości - bo często to, że znalazły się w schronisku nie jest dziełem przypadku. Już sam proces adopcji jest wart opisania w książce, a co dopiero, jeśli dołoży się do tego szaloną myśl wyruszenia w podróż dookoła świata? Na taki pomysł wpadają Izabella i Piotr Miklaszewscy. Wraz ze Snupkiem podróżują po świecie, a swoje przygody opisują na blogu i w mediach społecznościowych. Nie obce im są też takie tematy jak różnice kulturowe, życie z psem w poszczególnych krajach oraz dbanie o przyrodę.

 

Komiks opisujący przygody ludzi kochających swojego zwierzaka zachwyca prostotą. Płynie z niego szczery zachwyt nad światem i miłość do czworonożnego przyjaciela. Warto wraz z tą szaloną trójką w niezapomnianą podróż.

 

Komentarze

Polecamy

Inne recenzje

Pyszna sprawa - 12 tom przygód bohaterów serii "Emi i Tajny Klub Superdziewczyn"

Emi i Tajny Klub Superdziewczyn. Niezłe ziółka. Tom 12

Recenzje CzasDzieci.pl
Pyszna sprawa - 12 tom przygód bohaterów serii "Emi i Tajny Klub Superdziewczyn"
„Nigdy więcej nudy” – to motto powinno przyświecać każdemu czytelnikowi niezależnie od wieku! W końcu nic tak bardzo nie czyni dnia straconym jak właśnie owa nuda. Zatem, aby... czytaj więcej »

Warto zobaczyć