Warszawa

Podróże z pazurem. Historia łapą pisana

Podróże z pazurem. Historia łapą pisana

Wydawnictwo: Wydawnictwo Dookoła Świata
od 8 do 13 lat
PATRONAT
ISBN: 9788362754090

Opis książki

Iza, Piotr i pies Snupi. Od trzech lat w podróży dookoła świata. Autostopem, jachtostopem i jak się tylko da, byle do przodu. Pewnego dnia powiedzieli światu: „sprawdzam” i na własne oczy postanowili zobaczyć jak wygląda życie ludzi w różnych zakątkach globu. O czym marzą, co jedzą, co ich uszczęśliwia, a co chcieliby zmienić. Młody czytelnik dostaje jedyną w swoim rodzaju bezpośrednią relację z podróży, w dodatku podróży z psem. Zwierzęta, przyroda, stan naszej planety to ważne tematy w tej historii. Iza i Piotr prowadzą popularny blog podróżniczy, on jest dziennikarzem, ona – graficzką, a Snupi, adoptowany przed laty z warszawskiego schroniska, to bez wątpienia najbardziej znany pies w Polsce.

W każdym odcinku-księdze czeka na Was niespodzianka. Tworzymy tę historię razem!

 

Izabella Miklaszewska - graficzka specjalizująca się w animacji i 3D. Długo mieszkała w Holandii więc, jak twierdzi jej mąż, często trudno jej zrozumieć typowo polskie absurdy i polityczne scysje. Zawsze uśmiechnięta optymistka pozytywnie nastawiona do świata i ludzi.

 

Piotr Miklaszewski - absolwent Wydziału Dziennikarstwa Uniwersytetu Warszawskiego. Czasem dziennikarz prawny w eleganckiej koszuli, a czasem elektryk w ogrodniczkach na szelki. Maruda z ogromnym poczuciem humoru i dystansem do siebie i otaczającej go rzeczywistości.

 

Filip Sułkowski - z pochodzenia Galicjanin, od dwudziestu lat mieszkaniec Krakowa. Rysownik, projektant okładek do książek, komiksiarz, amator żeglarstwa i miłośnik budżetowych podróży. Laureat dwóch wyróżnień na Ogólnopolskich Spotkaniach Podróżników, Żeglarzy i Alpinistów KOLOSY za rejsy własnoręcznie zbudowaną czterometrową łodzią żaglową przez Bałtyk i za Koło Polarne. W 2018 przepłynął wraz z partnerką Atlantyk na własnoręcznie zbudowanym sześciometrowym jachcie ze sklejki.

 

Snupi (Snupencjusz) - kundelek średniej wielkości o wielkim i walecznym sercu. Iza i Piotr adoptowali go z warszawskiego Schroniska Na Paluchu. Podobno zwrócił ich uwagę niezwykłą żywiołowością i pozytywną energią. Najpierw przez kilka lat był psem typowo miejskim, spędzał całe dnie w studiu dubbingowym PRL, gdzie pracowała jego pani. Pewnego dnia wyruszył w podróż dookoła świata zabierając ze sobą Izę i Piotra. Snupi dotarł już do 36 krajów na pięciu kontynentach, przepłynął ponad 3200 mil morskich, przejechał ponad 50 tys. kilometrów z czego 40 tys. autostopem, a podróż wciąż trwa…

 

Kup teraz

Szukamy najtańszych księgarni internetowych...

Recenzja książki Podróże z pazurem. Historia łapą pisana

Cztery nogi, cztery łapy i wielkie serce do podróżowania

Komiks opisujący przygody ludzi kochających swojego zwierzaka zachwyca prostotą. Płynie z niego szczery zachwyt nad światem i miłość do czworonożnego przyjaciela. Warto wraz z tą szaloną trójką w niezapomnianą podróż.... czytaj więcej »

Komentarze

Warto zobaczyć