Warszawa

Recenzja książki:

Maja na tropie jaja

Maja na tropie jaja

Rafał Witek
Emilia Dziubak (Ilustr.)
od 5 do 7 lat
PATRONAT

Po drodze przeżywają mnóstwo przygód...

Maja na tropie jaja Rafała Witka to bardzo zabawna i ciekawa opowieść o przygodach złotopiórej papugi i małej dziewczynki – Mai. Dziewczynka i ptak wspólnie udają się na poszukiwania zaginionego jaja. Po drodze przeżywają mnóstwo przygód. Trafiają nawet na bezludną wyspę, gdzie czeka ich niespodzianka.


Ta rewelacyjna książka, wydana w ramach programu wspierającego naukę CZYTAM SOBIE – poziom 2 – SKŁADAM ZDANIA, przeznaczona jest dla dzieci, które zaraziły się już pasją czytania. Dzięki tej książeczce dziecko nauczy się czytania dłuższych zdań – złożonych i trochę trudniejszych. W tekście znajdują się również dialogi.


Na uwagę zasługuje szata graficzna tej wyjątkowej książki. Duża czcionka oraz oryginalne i piękne ilustracje Emilii Dziubak znakomicie dopełniające opowiadaną historię sprawią, że czytanie tej książeczki będzie dla dziecka prawdziwą przyjemnością! A na końcu czekają na najmłodszych jeszcze niespodzianki – naklejki i dyplom sukcesu!

 

Beata Dziąbek

Komentarze

Polecamy

Inne recenzje

Jak wyjaśnić dzieciom, jak powinna funkcjonować przyjaźń, miłość, związek dwojga ludzi?

Jestem przy tobie

Recenzje CzasDzieci.pl
Jak wyjaśnić dzieciom, jak powinna funkcjonować przyjaźń, miłość, związek dwojga ludzi?
Przyszło nam żyć w tak skomplikowanych czasach, że trudno wyjaśnić dzieciom jak powinna funkcjonować przyjaźń, miłość, związek dwojga ludzi. Wydaje się, że jeden przepis nie istnieje.   Wiele... czytaj więcej »
Świat nastolatek jak na dłoni - "Pewna siebie dziewczyna"

Pewna siebie dziewczyna. Jak mądrze ryzykować, akceptować porażki i być szczęśliwie niedoskonałą

Recenzje CzasDzieci.pl
Świat nastolatek jak na dłoni - "Pewna siebie dziewczyna"
Dla nas - dorosłych - powstaje mnóstwo poradników. Pomagają uporządkować myśli i priorytety, podpowiadają rozwiązania, dodają siły. A co z młodszymi? Otóż, nareszcie jest poradnik, który powinien trafić właściwie do rąk każdej dziewczynki!... czytaj więcej »

Warto zobaczyć