Warszawa

Opowieść wigilijna

Opowieść wigilijna

Wydawnictwo: Frajda
od 7 lat
PATRONAT
NOWOŚĆ
ISBN: 978-83-8357-029-7

Opis książki

Poczujcie ducha świąt Bożego Narodzenia dzięki dickensowskiej „Opowieści wigilijnej” w wydaniu ilustrowanym – wymarzonym dla młodych czytelników.

 

W mroźny wigilijny wieczór bogaty chciwiec, Ebenezer Scrooge, pracuje do późna w swoim „kantorze” przy brukowanej londyńskiej uliczce i nie pozwala spędzić świąt z rodziną swojemu pracownikowi – biednemu jak mysz kościelna Bobowi Cratchitowi. Scrooge nie ma pojęcia, że jego dawny wspólnik – nieżyjący od siedmiu lat Jakub Marley – zamierza złożyć mu upiorną wizytę. Planuje ostrzec skąpca, że niedługo przyjdą do niego trzy duchy: Minionych, Obecnych i Przyszłych Świąt Bożego Narodzenia, aby przekonać go do zmiany postępowania, zanim będzie za późno! Dzięki spotkaniom z Duchami, Scrooge zaczyna dostrzegać błędy, które popełnił i uświadamia sobie, że nie ma nic lepszego niż bycie kochanym przez ludzi.

 

Poznajcie „Opowieść wigilijną” – edycję stworzoną specjalnie z myślą o młodych czytelnikach i jednocześnie wierną oryginałowi. Ponadczasowa historia Ebenezera Scrooge’a, sprawi, że jeszcze bardziej docenicie ducha świąt Bożego Narodzenia. Tej książki nie sposób odłożyć na półkę!

 

Klasyczne dzieło Charlesa Dickensa, w wydaniu idealnym na prezent oraz dla początkujących czytelników!

 

W serii Ilustrowana klasyka literatury nakładem Wydawnictwa Frajda ukazały się: „Sherlock Holmes. Pies Baskerville’ów”, „Moby Dick”, „Drakula”.

Kup teraz

Szukamy najtańszych księgarni internetowych...

Recenzja książki Opowieść wigilijna

Ebenezer na nowo

Opowieść wigilijna jest historią, którą znają wszyscy. Trzy duchy, zabierające głównego bohatera w podróż poprzez czas, by odmienić jego życie, to motyw powracający w książkach, filmach,... czytaj więcej »

Warto zobaczyć