Warszawa

Porwanie jeża Eliasza. Akademia mądrego dziecka. Pomóż mi przetrwać

Porwanie jeża Eliasza. Akademia mądrego dziecka. Pomóż mi przetrwać

Wydawnictwo: Harper Collins
od 3 do 7 lat
PATRONAT
ISBN: 9788327658180

Opis książki

Jeż to dzikie zwierzę, które wszyscy znamy i czasem je spotykamy. Ten niewielki ssak z kolcami jest bohaterem naszego opowiadania i ma na imię Eliasz. Pewnego razu chłopiec znajduje małego jeża. Dziecko myślało, że zwierzątko zostało porzucone, więc zabrało je do domu. Ale czy zrobiło dobrze, czy jeż na pewno był pozostawiony sam sobie? 

 

Seria „Pomóż Mi Przetrwać” została stworzona dla dzieci, które chcą mądrze wspierać przyrodę. Książka zawiera planszę edukacyjną oraz słowniczek trudnych pojęć.

 

Ewa Nowak - pisarka. Z wykształcenia jest pedagogiem terapeutą. Obecnie na rynku dostępnych jest już niemal trzydzieści książek jej autorstwa. W 2009 roku powieść Pajączek na rowerze otrzymała wyróżnienie w I Konkursie Literatury Dziecięcej im. Haliny Skrobiszewskiej. Również w 2009 roku powieść Bardzo biała wrona została uhonorowana tytułem Książki Roku Stowarzyszenia Przyjaciół Książki dla Młodych Polskiej Sekcji IBBY w kategorii literatura młodzieżowa.

Kup teraz

Szukamy najtańszych księgarni internetowych...

Recenzja książki Porwanie jeża Eliasza. Akademia mądrego dziecka. Pomóż mi przetrwać

Pomagać też trzeba umieć

O tym jest właśnie opowieść o małym jeżu Eliaszu, którego mama nie zdążyła przenieść do nowego miejsca. Znalazł go mały chłopczyk i, myśląc, że jeżyk, został porzucony, zabrał go do domu. Przerażone, oderwane do mamy zwierzątko zostało narażone na wiele niebezpieczeństw. Na szczęście udało mu się trafić do zwierzęcego azylu, w którym znalazł pomoc.... czytaj więcej »

Komentarze

Warto zobaczyć