Warszawa

Zosia z ulicy Kociej. Wielkie zmiany

Zosia z ulicy Kociej. Wielkie zmiany

od 7 do 10 lat
PATRONAT
ISBN: 978-83-10-12795-2

Opis książki

Cześć! To znowu ja, Zosia z ulicy Kociej! Chciałabym zawołać radośnie – tak jak dawniej, ale jakoś mi nie wychodzi… Za mało we mnie entuzjazmu i z optymizmem też ostatnio słabo bywa. Jak zapewne pamiętacie, okazało się, że przybędzie nam po jednym Wierzbowskim i Sosnowskim. Ta elektryzująca informacja o dzidziusiach, mimo upływu kilku miesięcy, wcale nie traci swojej mocy. Wręcz przeciwnie! Wszystko kręci się wokół badań, ubranek, łóżeczek, wózków i tematyki porodowej... Ciotka Malina chodzi na zajęcia z jogi dla kobiet w ciąży, a jej siostra – czyli moja mama – na specjalne kursy oddychania w rytm muzyki klasycznej. Z tego, co wiem, bywa ona także dosyć szybka. Ciekawe, jak się wtedy oddycha? Może tak jak Rufus, pies Maliny, po dłuższym biegu? Na wszelki wypadek nie pytam...

 

Zosia z ulicy Kociej to przezabawna seria o perypetiach rezolutnej Zosi i jej zwariowanej rodzinki. W siódmej części między innymi: WYKLUWANIE szopa pracza, KOLOSEUM, czyli obora za płotem, sydrom kuwety, ekoplastyka dla dzieci i młodzieży, a także CHAŁWA na wysokościach. Jednego możecie być pewni – na Kociej 5 nikt się nigdy nie nudzi!
 

Oprawa: broszurowa
Liczba stron: 208
Format: 140 x 192 mm

Kup teraz

Szukamy najtańszych księgarni internetowych...

Recenzje książki Zosia z ulicy Kociej. Wielkie zmiany

Recenzje rodziców:

Książka pełna niespodzianek

Moja córka (tak jak i ja) jest wielką fanką tej serii! Wszystkie książeczki o Zosi to prowadzone w formie pamiętnika opowiastki o przygodach zwykłej (choć może ze względu na jej fantazję... czytaj więcej »
Recenzje bibliotekarzy:

O poważnych sprawach z humorem

Zosia z ulicy Kociej to siódma część z serii przygód przesympatycznej dziewczynki o bardzo bujnej wyobraźni, której nie sposób nie polubić. Tym bardziej, że narracja pierwszoosobowa i wstęp:... czytaj więcej »

Ciepła, mądra i przezabawna

Zosia z ulicy Kociej. Wielkie zmiany Agnieszki Tyszki to wspaniała propozycja nie tylko dla nastolatek, ale również dla czytelników w każdym wieku! Wprawdzie książka jest kolejną z cyklu, ale... czytaj więcej »

Komentarze

Warto zobaczyć