Warszawa

Elf Wszechmogący

Elf Wszechmogący

Wydawnictwo: Wydawnictwo Skrzat
od 8 do 14 lat
PATRONAT
ISBN: 978-83-7437- 939-7

Opis książki

Trzecia część bestsellerowej serii „Elfomania” sprawi, że będziecie zrywać boki ze śmiechu! Dawka humoru zwiększona o sto procent, fantastyczne dialogi, wciągająca fabuła i absolutnie zaskakujące zakończenie. Takiego Elfa nie znaliście!

 

Duży, Młody i ich czworonożny przyjaciel Elf wyruszają wreszcie na upragniony urlop. I już pierwszego dnia zaczynają się kłopoty, bo okazuje się, że ktoś ukradł… pensjonat! Bohaterowie wpadają w wir kryminalnych wydarzeń, Młody znowu się zakochuje, a Elf, znany z instynktu tropicielskiego, niespodziewanie ujawni nowy, terapeutyczny talent. Latający husky, znikające bursztyny, elfozaury i dziwny sąsiad – to tylko kilka z mnóstwa zagadek, z którymi przyjdzie się zmierzyć Elfowi i jego ludziom. 

 

Liczba stron: 256
Oprawa: miękka ze skrzydełkami 

Kup teraz

Szukamy najtańszych księgarni internetowych...

Recenzje książki Elf Wszechmogący

Recenzje nauczycieli:

Każdy dzień niesie coś nowego

Elf - Pies, Duży - tata i Młody - syn to bohaterowie serii książek M. Pałasza. Nadeszły wakacje - chwile, na które każdy czeka - upragniony urlop w Dziwnówku w pensjonacie... którego... czytaj więcej »
Recenzje bibliotekarzy:

Powieść detektywistyczna czy przygodowa?

Elf Wszechmogący Marcina Pałasza powieścią detektywistyczną? Może za dużo powiedziane, ale przygodową jest z pewnością! Już na początku akcja zaskakuje tajemniczym zniknięciem pensjonatu... czytaj więcej »

Komentarze

Warto zobaczyć