Warszawa

Oczami Maluszka - Harmonijka

Oczami Maluszka - Harmonijka

Wydawnictwo: Sierra Madre
do 1roku

Opis książki

Na podstawie badań wywodzących się z psychologii rozwoju małego dziecka powstała seria książeczek "Oczami maluszka". Każda z książek jest zestawem czarno-białych, specjalnie dobranych ilustracji przedstawiających przedmioty z najbliższego otoczenia maluszka. Książeczki pozwalają nawiązać bliską więź między rodzicami a dzieckiem. Stwarzają okazję i poddają tematy do snucia opowieści o otaczającym dziecko świecie. Dzięki tym książeczkom rodzic wprowadza malucha w świat książek od pierwszych miesięcy życia.
Seria Oczami Maluszka niedawno doczekała się kolejnej części! Oczami Maluszka-Harmonijka została wydana w odpowiedzi na liczne zapytania rodziców, w konsultacji z lekarzami i psychologami zajmującymi się rozwojem niemowląt.


Maluszki uwielbiają kontrasty. Po czerni i bieli, czerwony to kolejny kolor który rozpoznają. Oczami Maluszka - Harmonijka to zestaw kontrastowych ilustracji, obrazujących przedmioty codziennego użytku bliskie dziecku, z podziałem na tematykę dnia (białe tło) i nocy (czarne tło).


Kształt książeczki pozwala na rozłożenie jej w łóżeczku lub na kocyku, dzięki czemu Maluszek będzie mógł dłużej obserwować ilustracje w bezpiecznym i znajomym mu środowisku. Dodatkowo, może sam rozkładać harmonijkę i przyglądać się obrazkom z różnych stron, rozwijając swoje zdolności manualne. Ta książeczka nie tylko rozwija ale stanowi również doskonałą edukacyjną zabawkę.

Recenzje książki Oczami Maluszka - Harmonijka

Recenzje rodziców:

Spełniają potrzeby naszych dzieci

Mój syn niedługo skończy rok. Rośnie wraz z książeczkami i kartami z serii "Oczami maluszka". Czarny ślimak i biały banan nie są mu już obce, a pszczółka z żółtymi paskami... czytaj więcej »

Gwarancja dobrej zabawy i rozwijania wyobraźni

Mój syn bardzo ucieszył się z książeczki Oczami maluszka. Harmonijka i nie chciał mi jej oddać nawet podczas obiadu. Cały czas przewracał strony, pokazywał paluszkiem na obrazki i coś o... czytaj więcej »

Wszechstronny rozwój małego dziecka

Pewnego dnia wypożyczając książki dla starszej córki, pani w bibliotece poleciła mi dla 6-miesięcznego synka, książeczkę Oczami Maluszka - Harmonijka. Nie chcąc robić przykrości sympatycznej... czytaj więcej »
Recenzje nauczycieli:

Od pierwszego wejrzenia...

Oczami maluszka - Harmonijka to książka, która bardzo przypadła mi do gustu. Jest fantastyczna dla malutkich dzieci. To zbiór ilustracji w kolorach czarnym i białym, znajduje się tu także element... czytaj więcej »

Warto zobaczyć