Warszawa

Tuwimki. Bajkopiosenki do słów Juliana Tuwima

Tuwimki. Bajkopiosenki do słów Juliana Tuwima

Wydawnictwo: C+P KIDIMAX
od 3 do 7 lat
PATRONAT
Tematyka: wiersze, audiobook

Opis książki

Na taką płytę rodzice i dzieci czekali już bardzo długo. Twórczości Juliana Tuwima nikomu przedstawiać nie potrzeba, jednak teraz te ponadczasowe wiersze dostały naprawdę godną oprawę. Znakomite aranżacje, piękne melodie, prawdziwe instrumenty i cudowne, wspaniale śpiewające dzieciaki - to coś, co dzieci uwielbiają najbardziej.


Po prostu piękno w czystej postaci. "Bajkopiosenki" to piętnaście całkowicie różnych w swojej formie utworów, komponujących się jednak w spójną całość. Do płyty dołączono książeczkę z wszystkimi wykorzystanymi wierszami Juliana Tuwima.
Tuwinki to jedna z płyt, których nie może zabraknąć w rodzinnej płytotece :)

 

muzyka: Henryk Kanicki, Arkadiusz Aries Niezgoda

Recenzje książki Tuwimki. Bajkopiosenki do słów Juliana Tuwima

Recenzje rodziców:

Połączenie muzyki i tekstów - duet doskonały

Długo czekałam na tę płytę, która po prostu mnie zachwyciła. Zresztą nie tylko mnie. Córka uwielbia słuchać bajkopiosenek i tylko czeka na moją nieuwagę, żeby podkręcić magnetofon na... czytaj więcej »

Klasyka wierszy z klasą

Tuwimki. Bajkopiosenki do słów Juliana Tuwima to doskonałe połączenie klasyki twórczości dziecięcej z muzyką. Ów zbiór piętnastu utworów dobrze znanego wszystkim rodzicom i ich pociechom... czytaj więcej »

Gratuluję wykonania małym artystom

Moja ulubiona pozycja spośród piosenek śpiewanych do utworów Tuwima. Fantastyczne wykonanie zespołu dzieci o nazwie "Tuwimki". Niezapomniane wierszyki, takie jak Abecadło, Kotek czy... czytaj więcej »

Komentarze

Warto zobaczyć