Warszawa

Uparte dzieci. Od konfliktu do współpracy

Uparte dzieci. Od konfliktu do współpracy

PATRONAT
ISBN: 978-83-7489-414-2

Opis książki

Jak wychowywać dziecko o silnym charakterze? 

Jeśli czasami odnosisz wrażenie, że Twoje dziecko to „mały terrorysta”, jeśli martwisz się, że nikogo nie słucha, i czujesz się bezsilny, pora zastosować jasne zasady, które pomogą Ci wprowadzić zdrową dyscyplinę. Robert J. MacKenzie wyjaśnia, że powodem trudnych zachowań mogą być nie tylko złe nawyki rodziców, ale także (po prostu) trudny charakter dziecka. Jednocześnie przekonuje, że konkretność i opanowanie sprawdzą się o wiele lepiej w konfliktowych sytuacjach, niż krzyki, groźby czy próba sił.

 

Dzięki tej książce:
• zaczniesz współpracować zamiast walczyć,
• zbudujesz lepsze relacje z dzieckiem,
• stworzysz pozytywną atmosferę w domu.


 

Tytuł oryginału: Setting Limits with your strong-willed child. Eliminating conflict by establishing clear, firm and respectful boundaries
Seria: Praktyczny Przewodnik
Oprawa: miękka ze skrzydełkami
Format: A5
Liczba stron: 288

 

 

Notka o autorze:
Robert J. MacKenzie – psycholog wychowawczy i terapeuta rodzin. Prowadzi warsztaty dla rodziców i nauczycieli według autorskiego programu Setting Limits. Autor bestsellera Kiedy pozwolić? Kiedy zabronić?.

Kup teraz

Szukamy najtańszych księgarni internetowych...

Recenzje książki Uparte dzieci. Od konfliktu do współpracy

Recenzje rodziców:

Nie dam się już wciągnąć w niepotrzebne "próby sił"

Choć daję z siebie całe 100% (a przynajmniej tak mi się wydaje)czasem zastanawiam się: o co chodzi, że tak nam nie wychodzi? Bywa, że wokół wszyscy podziwiają: "ależ dobrze wychowane... czytaj więcej »

To jakby dostać rozmówki podczas podróży zagranicznej

Uparte dzieci – Roberta MacKenzie to bez wątpienia pozycja wydawnicza, która powinna się znaleźć na półce każdego rodzica, ba! Tak sobie myślę, że należałoby dodawać tę książkę... czytaj więcej »

Komentarze

Warto zobaczyć