Warszawa

Bardzo mała dziewczynka i bardzo duży miś

Bardzo mała dziewczynka i bardzo duży miś

Wydawnictwo: Wydawnictwo Skrzat
od 4 do 7 lat
ISBN: 978-83-7437-736-2

Opis książki

Niebieska wiewiórka zbierająca różowe orzechy, myszka z dwoma ogonkami, szalony królik w wyścigówce i Księżyc-przewodnik zaglądający co wieczór w okno małej Marty, żeby zabierać ją do lasu, który sama… narysowała. Wszystko to stało się możliwe, od kiedy w domu dziewczynki zamieszkał niezwykły miś Maurycy.

 

Książka pokazuje świat widziany oczyma dziecka, opowiada o głębokiej więzi z ulubioną przytulanką i przyjaźni, która przeradza się w siostrzaną miłość. Przypomina także o tym, że zawsze należy dotrzymywać obietnic, bo ktoś czeka na ich spełnienie.

 

Format: 165x240 mm
Objętość: 128 str.
Oprawa: twarda

Kup teraz

Szukamy najtańszych księgarni internetowych...

Recenzje książki Bardzo mała dziewczynka i bardzo duży miś

Recenzje rodziców:

Miś - najlepszy przyjaciel dziecka

Każdy z nas ze swojego dzieciństwa pamięta ukochanego misia, może nawet chowa go jeszcze głęboko w szafie. Taki misio to był przyjaciel na dobre i na złe! Jemu można było się wyżalić,... czytaj więcej »

Piękna opowieść

Bardzo mała dziewczynka i bardzo duży miś - a w środku bardzo piękna opowieść o Marcie, która chodzi do przedszkola - nie zawsze z wielką ochotą, ale za to zawsze kocha swojego małego misia,... czytaj więcej »
Recenzje bibliotekarzy:

Książka o przyjaźni, miłości i tolerancji

Książka Katarzyny Zychli, należąca do serii "Bajki zasypiajki", przyciąga uwagę już okładką, na której znajduje się (odwrotnie jak w tytule) duża, rudowłosa dziewczynka i siedzący... czytaj więcej »

Komentarze

Warto zobaczyć