Kraków

Weekend w pigułce 10-11 marca 2018

Weekend w pigułce 10-11 marca 2018

W tym tygodniu to właściwie sobota w pigułce. Ale na niedzielę także znajdziemy dla Was kilka propozycji. Oprócz tego do piątku do niedzieli trwa akcja Weekend za pół ceny. Zobaczcie koniec tygodnia w kolorowych barwach!

 

1/8
1/8

Ekologia i graffiti

 

Przyjazny Smok Barbakus zabierze dzieci w podróż po mieście. Razem z przedstawicielami Straży Miejskiej będzie uczył dzieci o zasadach bezpieczeństwa. Spotkania odbywają się cyklicznie. W tę sobotę tematem będzie graffiti - czy jest i czy powinno się je tworzyć?

 

Więcej informacji tutaj.

2/8
2/8

Wielkanocne Warsztaty Języka Angielskiego

 

Nauka jest łątwiejsza, kiedy towarzyszy jej zabawa. Dlatego warsztaty języka angielskiego zostały połączone z plastycznymi warsztatacmi wielkanocnymi. Każde dziecko będzie mogło wykonać własne ozdoby, przy okazji poznając nowe angielskie słowa.

 

Więcej informacji tutaj.

3/8
3/8

Warsztaty chemiczne w laboratorium dla dzieci

 

Kolory, eksperymenty, dymiące probówki. To wszystko i doza świetnej zabawy czeka na dzieci w ChemicAl World. Uczestnicy będą mieli okazję się przekonać, jak ciekawa może być chemia i jakie barwy powstają po połączeniu różnych substancji.

 

Więcej informacji tutaj.

4/8
4/8

Sobota w ROBOTOWIE

 

W tę sobotę ROBOTOWO zaprasza na trzy wydarzenia. Pierwszym z nich są Warsztaty Wprowadzające na których dzieci będą mogły oswoić się z robotyką i przekonać się, jakie to jest ciekawe. Te dzieci, które robotykę już polubiły i chcą kontynuować przygodę z nią są zaproszone na Warsztaty Robotyki (poziomy ABC cz.1). To świetna zabawa połączona z rozwijaniem swoich zdolności technicznych oraz umietętności logicznego myślenia. Natomiast na wszystkich młodych programistów czekają zajęcia:PROGRAMOWO. Weekendowe warsztaty z programowania w ROBOTOWIE®!

5/8
5/8

Warsztaty w Muzeum Narodowym

 

Są jeszcze wolne miejsca na sobotnie warsztaty w Muzeum Narodowym. Młodsze dzieci (4-7 lat) są zaproszone na spotkanie z cyklu "Latający dywan, opowieści przedmiotów", podczas którego poznają historie zainspirowane muzealnymi eksponatami. Natomiast starsze dzieci i młodzież mogą wziąć udział w warsztatach na temat sztuki w krakowskich Sukiennicach. Spotkania uczą patrzenia, odkrywania sztuki oraz dyskusji na temat potrzebności sztuki. 

 

Więcej informacji tutaj i tutaj.

6/8
6/8

Ładne kwiatki

 

Spektakl dla najmłodszych, zawierający elementy muzyczne, ciekawe stroje i barwną fabułę. Bohaterami są kwiaty. Każdy z nich jest inny i każdy o czymś marzy, ale potrafią się ze sobą przyjaźnić i wspólnie pokonywać trudności. Więc czy na pewno chodzi tylko o kwiaty?

 

Teatr Groteska to nie tylko świetne spektakle dla dzieci i dorosłych, ale także warsztaty plastyczne. Dzieci będą mogły wziąć w nich udział po niedzielnym przedstawieniu. 

 

Więcej informacji tutaj.

 

 

fot. Anna Kaczmarz

7/8
7/8

Dynastia Miziołków

 

Spektakl w oparciu o zabawną i pouczającą książkę "Dynastia Miziołków". W trafny i ciekawy sposób przestawia codzienność nastolatka, jego troski, zmagania, radości i psoty. Mówi o przyjaźni, miłości i dojrzewaniu. A znając Teatr Współczesny, na pewno spektakl jest wciągający i przygotowany niezwykle dobrze.

 

Więcej informacji tutaj.

8/8
8/8

Więcej propozycji na sobotę i niedzielę.

 

Skorzystajcie z propozycji w ramach akcji Weekend za pół ceny.

Komentarze

Polecamy

Więcej z działu: Wiadomości lokalne

Warto zobaczyć