Kraków

Przegląd najciekawszych zajęć dla maluszków w Krakowie

Przegląd najciekawszych zajęć dla maluszków w Krakowie

Oczywiście nie chodzi o to, by kilkumiesięcznego szkraba zapisywać na kilka cotygodniowych zajęć. Natomiast Kraków proponuje tyle ciekawych, że warto choć od czasu do czasu.

 

1/5
1/5
Kalejdoskop sztuki/Cricoteka

Arcyciekawe zajęcia dla dzieci w wieku 2-3 lata. Rozwijają wyobraźnię, kreatywność, umiejętności manualne i motoryczne maluszków w oparciu o zabawy sensualne  z wodą, dźwiękiem i ruchem. Rodzice z dziećmi odnajdują wspólną  przyjemność z doświadczania i  odkrywania otoczenia. Zaproponowany temat inicjuje twórczą podróż do świata dziecka. Szczegóły i harmonogram na najbliższe tygodnie na stronie Cricoteki.

2/5
2/5
Sensoplastyka?/Bawialnia M.

Warsztaty pełne różnych faktur, konsystencji i zapachów. Kolorowa woda, owocowe masy czy nasycone kolorami dodatki to tylko niektóre z wykorzytsywanych produktów. Wolna przestrzeń zabawy sensorycznej zachęci dzieci do kreatywności, ekspresji twórczej oraz rozwijania kompetencji poznawczych. Zajęcia aktywizują do ćwiczenia małej i dużej motoryki oraz zabawy podczas przesypywania, mieszania, ugniatania.  Uwaga, konieczne ubranie na zmianę dla dziecka i rodzica. Więcej.

3/5
3/5
Sensoplastyka? w Kredka.Twórcza Pracownia
4/5
4/5
Spektakle Teatru Figurki

Teatr Figurki to niewielki teatr skierowany do najmłodszego widza, którego spektakle możecie zobaczyć między innymi w Cricotece. Maluszkom i rodzicom polecamy "Co w trawie piszczy" - kameralny spektakl w technice teatru cieni. Ta historia nie dzieje się ani dawno dawno temu, ani za siedmioma górami i siedmioma morzami. Ta historia dzieje się tuż za drzwiami naszych domów. Mały ślimak wykluwa się z jajka, gąsienica właśnie zamyka się w kokonie, a mała żabka zaraz zrobi pierwszy skok. Więcej informacji.

5/5
5/5
Zajęcia umuzykalniające dla niemowląt i małych dzieci ? Klub Super Mama/NCK

W zestawieniu znalazły się też zajęcia, na które w tym momencie nie można się zapisać

Komentarze

Polecamy

Więcej z działu: Wiadomości lokalne

Warto zobaczyć