Kraków

Serenada jedyna taka szczodra na Święta!

Ciepła, rodzinna atmosfera, oryginalne dekoracje i atrakcje, takie jak Budka telefoniczna do Św. Mikołaja, Orszak Św. Mikołaja, czy Fabryka Słodkości i Ozdób Świątecznych. To tylko niektóre ze wspaniałych niespodzianek, jakie czekają na gości Serenady w grudniu! Magia świąt potrwa od 6 do 22 grudnia.

 

 

Bajkowy świat Św. Mikołaja


W dniu swojego święta – 6 grudnia, ale także w grudniowe soboty i niedziele  w godzinach 12-20:00 – Św. Mikołaj będzie czekał na odwiedziny w swoim bajkowym, zimowym domku w Serenadzie. Wszystkie dzieci, które pragną opowiedzieć mu o swoich świątecznych marzeniach, zobaczyć jego długą, białą brodę lub odwiedzić jego chatkę, mogą to zrobić właśnie w Serenadzie.


Oprócz pięknego, baśniowego domku, w Centrum pojawi się również Orszak Św. Mikołaja! Rozbrykane elfy, piękne śnieżynki, wesoła żabka Serenady oraz Olaf – niesforny bałwanek znany wszystkim z kultowej bajki Kraina Lodu. Z tą wesołą świtą, Św. Mikołaj wyruszy w swoich saniach ciągniętych przez renifery w trasę po Serenadzie, aby oczarować wszystkich odwiedzających. Każdy, kto spotka wesoły, świąteczny orszak, zostanie obdarowany słodkimi upominkami. Św. Mikołaj zabierze chętnych w podróż swoimi saniami oraz zachęci do pamiątkowych zdjęć.

 

Tylko 6 grudnia, wszystkie dzieci odwiedzające Serenadę będą miały również niebywałą okazję do odwiedzin mobilnego Wawel Trucka – specjalnej ciężarówki pełnej słodyczy, gier i zabaw dla najmłodszych!

 


Zabierz magię świąt do swojego domu 


Dodatkową weekendową atrakcją będzie Fabryka Słodkości i Ozdób Świątecznych, w której wszystkie dzieci wraz z animatorami będą mogły ozdabiać aromatyczne pierniczki kolorowymi lukrami i jadalnymi dekoracjami. Powstaną w ten sposób świąteczne słodkości, idealne do powieszenia na choince lub podarowania bliskiej osobie. W świątecznej Fabryce w Serenadzie, każdy będzie mógł również stworzyć wyjątkowe ozdoby, wykorzystując kolorowe bombki, błyszczące dodatki czy pachnące lasem gałązki.


Telefon do Świętego


Budka Św. Mikołaja to wyjątkowe miejsce, w którym najmłodsi goście Serenady będą mogli porozmawiać ze Św. Mikołajem przez telefon i poprosić go o prezenty. Jednak, aby otrzymać upominki, będą musieli zaangażować się w zabawę z niesfornymi elfami i wykonać ich zadania w Akademii Elfów. Za przejście przez wszystkie konkurencje i zebranie kompletu naklejek, czeka je wybrany przez siebie prezent! Św. Mikołaj będzie czekał na telefony w każdą środę i piątek.


Magia dla całego miasta


W każdy poniedziałek, wtorek i czwartek ulice Krakowa nabiorą magicznej, świątecznej atmosfery. Wszystko za sprawą wyjątkowego kabrioletu Św. Mikołaja, który wyruszy w swoją świąteczną podróż, aby rozdawać prezenty, dzielić się słodyczami i zapraszać do wspólnej zabawy.


Świąteczną atmosferę spotęgują psoty i zabawy z elfami. Wyścigi w świątecznych workach, sztafeta z kulami śnieżnymi, przeciąganie anielskiej liny, nauka żonglowania czy zabawa z balonowymi śnieżkami – to tylko część atrakcji, które będą czekały na wszystkich najmłodszych gości Serenady już od szóstego grudnia!

 

Dowiedz się więcej!

 


Centrum Serenada przyciąga nieprzeciętną ofertą handlową oraz intrygującym designem. Tylko tu znajdują się jedyne w Krakowie salony światowych marek Van Graaf czy Forever 21. Serenada to również miejsce wyjątkowych spotkań, pełne różnorodnych kawiarni oraz największych polskich i międzynarodowych sieci modowych.


Centrum Serenada
al. gen. T. Bora-Komorowskiego 41, 31-876 Kraków

Materiał promocyjny

Polecamy

Więcej z działu: Wiadomości lokalne

Warto zobaczyć