Warszawa

Porady naszych Ekspertów

Seplenienie

Moja 7 letnia córka sepleni na głoskach s, c ,z ,n . Od dwóch lat koryguję tą wadę ćwiczeniami od logopedy, lecz niestety bez skutków, a ostatnio zauważyłam, że wada się pogłębia. Proszę o pomoc.


Pytanie przesłała Pani Renata
Prof. Jagoda Cieszyńska - Psycholog, logopeda

Prof. Jagoda Cieszyńska

Psycholog, logopeda

Odpowiedź:

Droga Pani Renato,

proszę zakupić książeczkę "Trudne głoski" (to tylko 20zł), w sklepie internetowym www.arson.pl. Córka powinna słuchać codziennie po 15 minut i powtarzać za lektorem. METODA JEST SKUTECZNA TYLKO WÓWCZAS GDY DZIECKO SŁUCHA W SŁUCHAWKACH.


Serdecznie pozdrawiam
JAgoda Cieszyńska

 

Zobacz inne porady w tematyce: seplenienie

Lubisz CzasDzieci.pl?  Polub nas na Facebooku!

Komentarze


Portal CzasDzieci.pl ma przyjemność współpracować z gronem ekspertów, jednak często problemy wymagają pilnej lub dodatkowej porady medycznej. CzasDzieci.pl nie ponosi żadnych konsekwencji wynikających z zastosowania informacji zawartych w niniejszym serwisie. Zalecamy bezpośredni kontakt ze specjalistą w celu konsultacji danego problemu. Po zgłoszeniu pytania, zostanie ono po akceptacji redakcji umieszczone wraz z odpowiedzią konkretnego eksperta.

Przeczytaj również

Warto zobaczyć

Z dniem 25 maja 2018 r. rozpoczyna obowiązywanie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane popularnie jako "RODO"). Pragniemy poinformować cię iż dbamy o twoją prywatność i bezpieczeństwo twoich danych. Stosujemy się do zasady minimalizacji zbieranych danych. Strona czasdzieci.pl używa plików cookie by świadczyć Państwu usługi na najwyższym poziomie. Możecie Państwo w każdej chwili zmienić ustawienia cookie swojej przeglądarki. Więcej informacji oraz przysługujące ci prawa znajdziesz w naszej Polityce prywatności. Zamknij (×)