Warszawa

Bajkowy plac zabaw Euro Lider - nowe miejsce dla dzieci otwarte w Atrium Reduta
Warszawa

Bajkowy plac zabaw Euro Lider - nowe miejsce dla dzieci otwarte w Atrium Reduta

W Warszawie powstało nowe, wyjątkowe miejsce dla rodzin z dziećmi. W centrum handlowym Atrium Reduta otwarto salę zabaw Euro Lider. To bajecznie kolorowa, wymarzona przestrzeń do zabawy dla młodszych i starszych gości.

 

Rodziny z dziećmi zyskały nową przestrzeń do wspólnego spędzania czasu. W warszawskim centrum handlowym Atrium Reduta otwarto salę zabaw Euro Lider. Dzieci mogą w niej spędzić czas pod opieką rodziców lub oddać się zabawie pod czujnym okiem animatorów, którzy zaopiekują się maluchami w czasie, gdy ich opiekunowie będą robić zakupy. Z myślą o rodzicach w strefie znajduje się kawiarnia i szereg miejsc siedzących. Można w niej również organizować uroczystości dla dzieci. Rezerwacje są przyjmowane pod numerem: 606 876 210.

W nowo otwartej sali zabaw na dzieci czeka masa bajkowych atrakcji i przeżyć.

 

Szaleństwo w małpim gaju, nurkowanie w basenie pełnym kolorowych piłek, domek Baby Jagi, pełne emocji zjazdy na kolorowych zjeżdżalniach czy też wizyta w chatce na kurzej łapce dostarczą wszystkim niezapomnianych wrażeń. A wszystko to w niezwykłej scenerii, która dzięki wyjątkowym iluminacjom, prezentuje się jak kraina z baśni. Całość dopełniają miękkie dywany, mnóstwo światła i bajkowych postaci towarzyszących dzieciom w zabawie – co powoduje, że wnętrze jest niezwykle przytulne i bliskie małym gościom.

 

Nowy plac zabaw znajduje się na poziomie +1, obok kina Cinema 3D, klubu fitness oraz nowej strefy restauracyjnej Przystanek Smaku, której otwarcie nastąpi już wkrótce. Przestrzeń dla dzieci jest czynna od pon. do sb. od 10:00 do 21:00 oraz w ndz. od 10:00 do 20:00. Cennik biletów znajduje się na stronie.

 

Kolejną wyjątkową atrakcją Atrium Reduta dla rodzin z dziećmi jest Be Happy Museum. Zarówno starsi, jak i młodsi goście mogą w nim oddać się kreatywnej rozrywce podziwiając niepowtarzalne, barwne scenografie z kultowymi donatami, ogromnymi słodyczami czy bajkowymi jednorożcami, robiąc sobie niezliczoną ilość zdjęć czy też spędzając czas w pokojach iluzji. Be Happy Museum w Atrium Reduta jest czynne od poniedziałku do soboty od 10.00 do 21.00, a także w niedziele od 10.00 do 20.00. Wystawę można zwiedzać po wcześniejszej rezerwacji dogodnego terminu na stronie internetowej muzeum, dzięki czemu zachowane są zasady reżimu sanitarnego.

 

Już wkrótce rodziny z dziećmi będą mogły również skorzystać z nowej strefy zabaw zlokalizowanej przy Przystanku Smaku, a od jesieni ofertę Atrium Reduta wzbogaci również nowatorska wielofunkcyjna przestrzeń rozrywkowa dla rodzin – Strefa WOW.


Więcej szczegółów na temat oferty Atrium Reduta można znaleźć na stronie: www.atrium-reduta.

 

 

 

 

Organizator:

Atrium Reduta

Wydarzenia w Warszawie

Warto zobaczyć