Warszawa

Warszawska Opera Kameralna online
Ogólnopolska Inne Wstęp wolny

Warszawska Opera Kameralna online

od 6 kwietnia do 30 kwietnia 2020
Wpis archiwalny

Warszawska Opera Kameralna mocno wspiera akcję #zostańwdomu i podczas gdy my nie możemy Państwa gościć w naszym Teatrze, Państwo mogą nas gościć w swoich domach.

 

Sięgnęliśmy do naszych zasobów i w ramach działań online o nazwie #operazfotela („Opera z fotela”) prezentujemy fragmenty nagrań wybitnych dzieł operowych, koncerty, wystawy i piękne zdjęcia z naszych spektakli dostępne pod tym linkiem.

Z wielką przyjemnością codziennie dzielimy się nimi z Państwem na stronie Facebook oraz YouTube o godzinie 19.00, gdzie znajdą Państwo nowe i nigdy nie publikowane rarytasy.
 

Od poniedziałku 6 kwietnia br. uruchamiamy kolejny projekt – tym razem skierowany do młodszej części widowni #gdyoperadrzwiotwiera („Gdy Opera Drzwi Otwiera”). Rozpoczniemy go cyklem wierszy Izabelli Budzyńskiej, które będą recytowały uznane gwiazdy, współpracujące z Warszawską Operą Kameralną. Codziennie o godzinie 12.00 będziemy prezentować ciekawe wydarzenia, gry i zabawy edukacyjne dla dzieci zamieszczane na dedykowanej stronie


W pierwszy dzień Świąt Wielkiej Nocy zapraszamy na specjalny pokaz spektaklu „Orientalna awanturka – czyli Uprowadzenie z Seraju”.
 

W kolejnym tygodniu pokażemy m. in. przedstawienie „Czary Pana Dulkamary” na podstawie opery ”Napój miłosny” i marionetkowe „Uprowadzenie z Seraju”.


Zachęcamy do śledzenia naszych kanałów, gdzie znajdą Państwo więcej informacji:
strona www 
YouTube 
Facebook

 

mat. Organizatora

Miejsce wydarzenia:
online
Organizator:

Warszawska Opera Kameralna

Teatr
00-145 Warszawa, Al. Solidarności 76b
tel.: 022 627 91 20

Wydarzenia w Warszawie

Przeczytaj również

Warto zobaczyć