Warszawa

Kino ze Smykiem
Warszawa, Białołęka Seans filmowy do 3 roku

Kino ze Smykiem

20 lutego

godz. 11:00

 

Na seans filmowy z maluchem? Oczywiście! Kino ze Smykiem to propozycja dla opiekunów z dziećmi do lat 3 oraz kobiet w ciąży.

 

W wybrany czwartek miesiąca obejrzycie najnowsze filmy w towarzystwie swoich pociech. W sali będzie panował półmrok oraz ściszony dźwięk. Do dyspozycji opiekunów oddajemy przewijak, mokre chusteczki, a dla najmłodszych zabawki.

Portret czterech sióstr March, w których role wcieliły się Saoirse Ronan (Jo), Emma Watson (Meg), Florence Pugh (Amy) oraz Eliza Scanlen (Beth) – już 20 lutego w Kinie na boku podczas seansu „Kino ze Smykiem”.

 

Opis filmu:

Scenarzystka i reżyserka Greta Gerwig („Lady Bird”) podeszła do tematu kultowej powieści „Małe kobietki”, bazując na książce oraz rysunkach Louisy May Alcott; przygląda się alter ego autorki – Jo March, sięgając do fikcyjnego życia, które ta prowadzi w wyobraźni. Spojrzenie Gerwig na ukochaną przez publiczność historię czterech sióstr March, zdeterminowanych, by żyć po swojemu, jest zarówno ponadczasowe, jak i silnie osadzone w rzeczywistości. W rolach Jo, Meg, Amy i Beth zobaczymy Saoirse Ronan, Emmę Watson, Florence Pugh oraz Elizę Scanlen. W filmie występują także: Timothee Chalamet w roli sąsiada sióstr March – Lauriego oraz Laura Dern jako Marmee i Meryl Streep jako ciotka March.


Bilety w cenie 14 zł ulgowy i 17 zł normalny do nabycia w kasie BOK oraz na naszej stronie tydzień przed wydarzeniem.

 

 

mat. Organizatora

Miejsce wydarzenia:
ul. Vincenta van Gogha 1,
03-188 Warszawa
Organizator:

Białołęcki Ośrodek Kultury

ul. Vincenta van Gogha 1,
03-188 Warszawa
tel.: 022 614 66 56

Wydarzenia w Warszawie

Warto zobaczyć