Warszawa

 Spektakl Tomek i Przyjaciele na żywo - Tomek ratuje cyrk!
Warszawa Spektakl

Spektakl Tomek i Przyjaciele na żywo - Tomek ratuje cyrk!

1 marca 2020
Wpis archiwalny

Zapraszamy na wspaniały show z udziałem aktorów i ruchomych lokomotyw "TOMEK I PRZYJACIELE"! Premierowy spektakl „Tomek ratuje cyrk” z udziałem bohaterów bajki i serialu będzie można zobaczyć w 10 polskich miastach. Bilety już w sprzedaży!

 

O widowisku Tomek i Przyjaciele „Tomek ratuje cyrk”

 

Ciuch-ciuch! Tomek i Przyjaciele, bohaterowie wspaniałej bajki wreszcie przyjeżdżają do Polski! Zapraszamy na wspaniałe muzyczne show z udziałem bohaterów kultowej bajki, która cieszy i bawi polską publiczność od ponad 25 lat!

 

Tym razem sympatyczne i wesołe lokomotywy zabierają dzieci w magiczną, teatralną podróż! Na scenie zobaczymy bohaterów kultowej bajki na żywo, naturalnej wielkości. Znane i lubiane piosenki w polskich wersjach językowych, śpiewane będą przez roztańczoną grupę aktorów. Widzów w każdym wieku oczaruje wspaniała scenografia, której najważniejszą częścią są poruszające się po scenie lokomotywy! Czwórkę nierozłącznych przyjaciół: Tomka, Piotrusia, Gabrysia i Kubę czekają wspaniałe przygody, podczas których spotkają oni niezwykłe postacie, w tym niezapomnianego Grubego Zawiadowcę! Zapraszamy dzieci i dorosłych na wspaniałą opowieść o tym, jak dzielny Tomek ratuje cyrk.

 

Widowisko jest polska wersją międzynarodowego hitu przygotowanego w Holandii, który w ciągu ostatnich 4 lat zobaczyło ponad 300 tys. widzów w całej Europie. W teatrze, tak jak na ekranie, Tomek i jego przyjaciele zapraszają dzieci do świata wyobraźni i historii. Dzieci zaczynają przygodę ze swoimi pociągowymi przyjaciółmi i doświadczają ponadczasowych lekcji odkrywania przyjaźni i współpracy.

 

Spektakl Tomek i Przyjaciele na żywo “Tomek ratuje cyrk" łącznie odwiedzi 10 miast.

 

Miejsce: OsiR Bemowo, ul. Obrońców Tobruku 40, 01-494 Warszawa

Termin: 01 marca, godz. 10:00 | 12:30 | 15:00

Bilety: tutaj

 

Zapraszamy serdecznie na naszego fanpage na Facebook
oraz na stronę  https://tomekiprzyjacielenazywo.pl/.

 

Na najczęściej zadawane pytania odpowiedzi znajdziesz klikając tutaj.

 

 

Organizator:
Good Walk Sp. z o.o.
ul. Dzielna 60, 01-029 Warszawa
https://www.facebook.com/goodwalkmusic/

 

 

Miejsce wydarzenia:
OsiR Bemowo,
ul. Obrońców Tobruku 40, 01-494 Warszawa
Organizator:

Dom Kultury "ŚWIT" Dzielnicy Targówek m. st. Warszawy

ul. Wysockiego 11
03-371 Warszawa
tel.: 22 811 01 05

Wydarzenia w Warszawie

Warto zobaczyć