Warszawa

Złodziejaszki | Kino-kołyska
Warszawa, Mokotów Seans filmowy do 2 roku

Złodziejaszki | Kino-kołyska

16 stycznia 2020
Wpis archiwalny

godz. 12:00, sala Ziemia Obiecana

 

Zapraszamy opiekunów z dziećmi do 2 lat – oraz inne osoby akceptujące specyfikę wydarzenia – na film o prawdziwym rodzinnym szczęściu, czyli nagrodzone Złotą Palmą i i konkurujące z Zimną wojną o Oscara Złodziejaszki Hirokazu Koreedy.

 

Opiekujesz się małym dzieckiem? Chcesz być na bieżąco z polskim i światowym kinem? Zapraszamy na bezpłatne seanse, przygotowane specjalnie z myślą o spokojnym śnie dzieci i komforcie oglądania opiekunów. Na sali zapanuje półmrok, z głośników popłynie biały szum, a ze słuchawek: ścieżka dźwiękowa filmu. Pod ręką będą przewijaki, wygodne pufy i miękkie maty.

 

Program
Złodziejaszki, reż. Hirokazu Koreeda, 121 minut, 2018
Historia trzypokoleniowej, ubogiej rodziny żyjącej na przedmieściach Tokio. Jej członkowie utrzymują się z wykonywania najróżniejszych dorywczych zajęć oraz drobnych kradzieży. I choć ledwo wiążą koniec z końcem, to gdy pewnego dnia w ich życiu pojawia się bezdomna dziewczynka, bez wahania decydują się zapewnić jej dach nad głową. To początek wydarzeń, które odsłonią skrywane tajemnice z rodzinnej przeszłości.

 

Wstęp
Pokaz jest przeznaczony przede wszystkim dla rodziców lub opiekunów z dziećmi w wieku od 0 do 2 lat, ale zapraszamy także innych widzów, którzy akceptują specyfikę wydarzenia.

 

Wstęp jest bezpłatny, ale wymaga rejestracji. Zapisując się na wydarzenie, wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych przez FINA (czytaj więcej).

 

W razie rezygnacji z udziału w wydarzeniu lub w razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości – prosimy o kontakt z Biurem Obsługi Gości pod adresem bog@fina.gov.pl lub numerem tel.: 22 380 49 95 (od pon. do pt. w godzinach 9–17).

 

Dzieci przez cały czas trwania pokazu pozostają pod opieką rodziców lub opiekunów. Zachęcamy do zabrania ze sobą zabawek, bujaczków i wszystkich niezbędnych akcesoriów pielęgnacyjnych. Zapewniamy przewijaki i przestrzeń zabaw z miękką wykładziną i pufami.

 

Więcej

Miejsce wydarzenia:
Wałbrzyska 3/5
02-739 Warszawa
Organizator:

Filmoteka Narodowa - Instytut Audiowizualny

Wałbrzyska 3/5
02-739 Warszawa
tel.: +48 22 380 49 76

Wydarzenia w Warszawie

Warto zobaczyć