Warszawa

Rozwój kreatywności. Warsztaty
Warszawa Warsztaty

Rozwój kreatywności. Warsztaty

od 11 października do 13 października 2019
Wpis archiwalny

Każde dziecko jest niezwykle kreatywne, ma wspaniałą pamięć, wyobraźnię i intuicję. Niestety  im silniej ćwiczymy logikę, tym słabsze się one stają. Poznaj zabawy, które je ocalą!

 

Wszystkie naturalne uzdolnienia dziecka słabną między 3 a 6 rokiem życia. Jest wiele łatwych sposobów, aby je rozwinąć, ale równie łatwo można je zablokować i zniszczyć. Zabawy takie jak układanie puzzli, kolorowanie obrazków, zabawa w Memory i opowiadanie bajek mogłyby rozwijać pamięć, kreatywność i wyobraźnię. Tymczasem sposób, w jaki rodzice organizują te zabawy, przyspiesza zanik tych naturalnych zdolności. Zdobądź unikalną wiedzę i ocal je.


Jeśli chcesz dowiedzieć się, jak bawić się z dzieckiem, aby było kreatywne i zdolne, a w przyszłości szybko się uczyło, już teraz zapisz się na szkolenie.


Dla kogo: dla rodziców dzieci w wieku 2-8 lat
Szkolenie prowadzi: Dr Aneta Czerska, pedagog, matematyk, specjalista rozwoju dziecka, autorka metody Cudowne Dziecko, ekspert, który uczy rodziców najnowszych technik rozwoju potencjału dziecka
Kiedy: niedziela, 13/10/2019 – 5 godzin
Uczestników szkolenia zapraszamy wcześniej na wykład „Jak nie pozbawić dziecka geniuszu”, który odbędzie się w piątek 11/10/2019 o godzinie 17.
Więcej informacji: https://cudownedziecko.pl/szkolenie/rozwoj-kreatywnosci/


Jeśli już zdajesz sobie sprawę, ile korzyści przyniósłby Ci udział w szkoleniach organizowanych przez Instytut Rozwoju Małego Dziecka, to kup pakiet 3 szkoleń z rabatem do 20% lub pakiet 10 szkoleń z rabatem 30%, który możesz wykorzystać w ciągu 3 lat.

 

Sprawdź również: 

Miejsce wydarzenia:
ul. Elektoralna 15, Warszawa
Organizator:

Instytut Rozwoju Małego Dziecka

ul. Elektoralna 15, Warszawa
tel.: 022 292 31 42, 0501 184 420

Wydarzenia w Warszawie

Warto zobaczyć