Warszawa

Przebieranki - spektakl plenerowy
Warszawa Spektakl 1–3 lata

Przebieranki - spektakl plenerowy

16 sierpnia

godz. 17:00

 

Na scenach Teatru Polonia oraz Och-Teatru sezon trwa przez cały rok. Gramy w wakacje, całe lato, codziennie – w lipcu i sierpniu pokażemy ponad 160 spektakli, z czego 49 w plenerze: na Placu Konstytucji i na scenie Och-Grójecka 65.

 

Zapraszamy serdecznie na nieprezentowany dotąd w Warszawie spektakl Teatru Lalek „Pleciuga” w Szczecinie. To przedstawienie najnajowe, inicjacyjne, zapraszające małego widza do odkrywania własnego ciała oraz do odkrywania rzeczy, ubrań, które na różne części ciała można zakładać.

 

PRZEBIERANKI

Marta Łągiewka, Maja Bartlewska
Reżyseria: Marta Łągiewka, Maja Bartlewska
Występują: Maja Bartlewska, Marta Łągiewka
Produkcja: Teatr Lalek „Pleciuga” w Szczecinie

 

Przebieranki to spektakl najnajowy, inicjacyjny, w którym nie należy spodziewać się bajki z morałem. To zaproszenie małego widza do odkrywania własnego ciała oraz do odkrywania rzeczy, ubrań, które na różne części ciała można zakładać. Czy skarpetki możemy założyć na nos a majtki na głowę? Czy sweter może gryźć? Czy buty stukają? I czy korale są twarde? Na te i inne pytania mały widz znajdzie odpowiedź poprzez aktywne uczestnictwo w spektaklu. Spektakl rekomendowany dla dzieci od 1. do 3. roku życia.

 

mat. Organizatora

fot. Piotr Nykowski

Miejsce wydarzenia:
Och-Grójecka 65
Organizator:

Och-teatr

ul. Grójecka 65,
02-094 Warszawa
tel.: 22 589 52 00, 22 823 31 10

Wydarzenia w Warszawie

Warto zobaczyć