Rzeszów

Pomysł na ferie ! [PRZEGLĄD]

Pomysł na ferie ! [PRZEGLĄD]

Uwaga uwaga, nadeszły upragnione ferie! Najwyższy czas oderwać się od nauki i trochę odetchnąć. Rodzice, zadbajcie o to, aby Wasze dzieci nie spędziły tych dwóch tygodni przed komputerem, tylko wykorzystały je ciekawie i aktywnie. Możliwości jest niemało i na pewno każdy znajdzie coś dla siebie.

 

Rzeszowskie instytucje przygotowały dla najmłodszych bardzo bogaty i różnorodny program, zawierający każdego rodzaju warsztaty. Zajęcia plastyczne, teatralne, czy sportowe, gry i zabawy oraz spotkania z książką albo filmem, to tylko niektóre z propozycji. Koniecznie zajrzyjcie do naszego przeglądu! Mamy nadzieję, ze ułatwi Wam decyzję.
 

Kliknij obrazek, aby poznać szczegóły
Spodobał Ci się ten artykuł? Udostępnij go swoim znajomym!

 

1/6
1/6

Młodzieżowy Dom Kultury w tym roku organizuje ferie dla dwóch grup wiekowych, które odbędą się od 23 do 27 stycznia.

 

Najmłodsi będą mogli spędzić ten tydzień na zajęciach plastycznych, muzycznych, tanecznych oraz ruchowych, ale nie zabraknie też zabaw integracyjnych i projekcji bajek. Z kolei starsi poznają także zasady pierwszej pomocy oraz nauczą się grać w szachy i warcaby. Wszystkich czeka więc intensywne i pełne zabawy 6 godzin, kiedy nie będzie czasu na nudę. 

 

WIĘCEJ INFORMACJI

2/6
2/6

Akademia Aktorska Artysta przygotowała coś specjalnie dla dzieci, którym marzy się kariera filmowa lub teatralna.

 

Pierwsze trzy dni będą miały formę zajęć aktorskich prowadzonych przez profesjonalistów i praktyków sztuki. Dwa pozostałe dni pozwolą wszystkim uczestnikom sprawdzić swoje umiejętności na prawdziwym planie filmowym. Kreatywne spędzone siedem godzin dziennie to bez wątpienia świetna okazja, by rozpocząć swoją przygodę z aktorstwem.

 

WIĘCEJ INFORMACJI

3/6
3/6

BWA Galeria Sanocka w ramach „Fajnych ferii” oferuje nieco starszym pociechom warsztaty plastyczne oraz teatralne.

 

Z kolei 26 stycznia dzieci w wieku od 5 lat, będą mogły wziąć udział z spektaklu teatralnym „Czerwony Kapturek”, który z pewnością dostarczy im wielu wrażeń.  Kolejne dwa dni w Galerii to nieco bardziej ambitna i wymagająca propozycja, czyli spotkanie z filmem krótkometrażowym. W repertuarze znajdzie się 12 zasłużonych produkcji, które będzie można obejrzeć za bardzo symboliczną opłatę. 

 

WIĘCEJ INFORMACJI

4/6
4/6

Miejski Dom Kultury w Łańcucie zaprasza do swojej Świetlicy przy Domu Strażaka na Przedmieściu.

 

Przez okres ferii będzie on czynny od poniedziałku do piątku w godzinach 16:00 – 19:00. W przygotowanym programie znajdują się bardzo ciekawe warsztaty malowania tykw, a także gry, zabawy, tenis stołowy oraz projekcje filmów. Jest to świetna alternatywa dla tych, którym bliżej do Łańcuta, niż do Rzeszowa i którzy chcą oszczędniej zorganizować czas swoim dzieciom.

 

WIĘCEJ INFORMACJI

5/6
5/6

Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna w Rzeszowie proponuje, aby spędzić „Ferie z książką”, na zimowych spotkaniach w bibliotekach.

 

Czeka tam na dzieci wiele fantastycznych zajęć, kształcących ich umysły i motywujące do myślenia. Miedzy innymi, quizy, turnieje, łamigłówki, konkursy literackie i plastyczne, zabawy z książką, gry towarzyskie, układanie puzzli i głośne czytanie bajek. Nie ma co się wahać, ponieważ wstęp jest całkowicie bezpłatny.

 

WIECEJ INFORMACJI

6/6
6/6

Muzeum Dobranocek ze zbiorów Wojciecha Jamy w Rzeszowie organizuje dla dzieci i młodzieży bardzo oryginalne ferie pod hasłem „Mały Animator”.

 

W programie warsztaty animacji poklatkowej, tworzenia storyboardów oraz pokazy filmowe na dużym ekranie i gry edukacyjne. Uczestnicy zgłębią historię polskiej i zagranicznej animacji, będą wycinać i malować, a także zwiedzą i poznają Muzeum Dobranocek.

 

WIECEJ INFORMACJI

Komentarze

Polecamy

Więcej z działu: Wiadomości lokalne

Warto zobaczyć