Rzeszów

Podkarpacie w pięciu smakach!

Podkarpacie w pięciu smakach!

W końcu nadeszła upragniona wiosna! Pogoda sprzyja rodzinnym wycieczkom, spacerom i wypadom za miasto. Dokąd się wybrać? Gdzie można smacznie zjeść? W jakie miejsce zabrać dzieciaki? Prezentujemy Top 5 miejsc z punktami gastronomicznymi, które warto odwiedzić!

 

1. Dworek Sanocki

Restauracja „Dworek Sanocki” to bez wątpienia miejsce przyjazne dzieciom. Właściciele stworzyli lokum przystosowanie do wielu zabaw, m.in. specjalny stolik z krzesełkami, kredkami i kolorowankami, a także plac zabawa wyposażony w zjeżdżalnie i huśtawki. Kiedy zabawy dobiegną końca, restauracja serwuje  galaretkę z bitą śmietaną i truskawkami oraz naleśniki w polewie czekoladowej. Mniam!
    
KONTAKT:
ul. 2 Pułku Strzelców Podhalańskich 30
38-500 Sanok
Tel. +48 13 424 11 44
Kom.+48 694 466 041

 

2. ZAJAZD I RESTAURACJA „Hnatowe Berdo”
Zajazd i Restauracja "Hnatowe Berdo" w Wetlinie to miejsce, do którego warto wybrać się na weekend. Właściciele oferują pokoje, nocleg oraz smaczne posiłki (śniadania, obiady, kolacje) w restauracji. Zajazd usytuowany jest w nowym budynku, obok którego mieści się plac zabaw dla dzieci. Rodzice odpoczywają, a pociechy rozrabiają i to wszystko na świeżym powietrzu!


KONTAKT:
38-608 Wetlina 104
woj. Podkarpackie
Adres email: zajazd@hnatowe-berdo.pl
Telefon: 0 721-980-540

 

3. KAWIARNIO-CUKIERNIA „Słodki domek”
Kawiarnio-Cukiernia "Słodki Domek" to magiczne miejsce, w którym serwowane są wyjątkowe wyroby cukiernicze: koktajle, desery, lody własnej produkcji, a także wspaniała kawa i inne napoje. W przyjemny sposób i w miłej atmosferze można spędzić wolny czas. A co z czasem dzieci? W pogodne dni właściciele zapraszają do ogródka, dużego placu zabaw albo do mini zoo!

 

KONTAKT:
PIEKARNIA-CUKIERNIA "SZELCÓW"
Halina, Andrzej, Maria, Romualda Szelc
ul. Przemysłowa 2
38-600 Lesko

 

4. RESTAURACJA „Diament”
Restauracja mieści się nieopodal Jeziora Solińskiego w otoczeniu gór i lasów. To miejsce przeznaczone do odpoczynku przy staropolskiej kuchni i pośród piękna przyrody. Ale dzieciaki również znajdą tu coś dla siebie: obok budynku znajduje się plac zabaw, gdzie pociechy będą mogły wyszaleć się do woli!

 

KONTAKT
Uherce Mineralne 271E
38-623 Uherce Mineralne
Tel. Restauracja: 887 286 772
Tel. Manager: 531 327 111
E-mail: restauracjadiament@wp.pl


RESTAURACJA CZYNNA:
Poniedziałek - Czwartek: 12.00 - 20.00
Piątek - Niedziela: 12.00 - 21.00

 

5. RESTAURACJA „Chata starych znajomych”

Ta restauracja to niezwykłe miejsce, w którym dzieciaki znajdą wszystkie udogodnienia: karta dań przygotowana specjalnie dla najmłodszych czy kącik z zabawkami (malowanki, puzzle). Ale to propozycja na pochmurne dni. Co się dzieje, gdy wychodzi słońce? Babki z piasku, wspinanie, bieganie i inne hulanki! Jednak to nie koniec atrakcji przygotowanych przez właścicieli! Przy Chacie znajduje się wielka, dmuchana zjeżdżalnia, zamek do skakania oraz trampolina! A na deser: wata cukrowa i popcorn!


KONTAKT:
Restauracja Chata Starych Znajomych
Katarzyna i Tomasz Gadomscy
Zahutyń 281, 38-500 Sanok
Tel. 134930370, 609088665
restauracja@chatastarychznajomych.pl

 

Komentarze

Polecamy

Więcej z działu: Wiadomości lokalne

Warto zobaczyć