Warszawa

Zapraszamy do ZOO

Zapraszamy do ZOO

Przedstawiamy Państwu niezwykłą płytę dla Dzieci „Zapraszamy do ZOO”.  Dwupłytowy album zawiera pełne rymów piosenki, które przenoszą dziecko w fascynujący świat zwierząt.  Piosenki w zabawny sposób opowiadają historie zwierzątek, które dzieci mogą spotkać w ZOO.  

 

Bawią,  uczą i zaskakują.  Mądre teksty, o które tak trudno dzisiaj, piękna muzyka  oraz dziecięce głosy doskonale pobudzają wyobraźnię maluchów. Na płycie, obok piosenek, znajdą Państwo podkłady karaoke, które z pewnością zachęcą o wspólnego śpiewania i zabawy. Dodatkowo do płyty dołączona jest książeczka z tekstami piosenek oraz zabawnymi ilustracjami.


Autorami płyty są Stanisław Witta i Jarosław Rzeźniczka.


Zwierzęta towarzyszyły mi  od dziecka, dawały mnóstwo radości . Szczęśliwy los sprawił, że pracuję obecnie wśród zwierząt, co pozwala mi bliżej oglądać ich zwyczaje i zachowania. Nauczyłem się poznawać kiedy są szczęśliwe, zadowolone, a kiedy dokucza im jakiś smutek. To zainspirowało mnie do napisania 12 tekstów piosenek dla dzieci, które wspaniale zaśpiewał zespół Kangurki.                                                                                        Stanisław Witta

 

Kiedy pierwszy raz przeczytałem teksty napisane przez Jarka, zaczęły one śpiewać w mojej głowie. Nigdy wcześniej nie pisałem tak łatwo i szybko.  Aranżacja również zgrabnie  układała się  w zamkniętą całość piosenek.  Młodych wokalistów wyłoniliśmy w drodze castingu zorganizowanego przez szkołę podstawową w Siewierzu. Płyta od pierwszego odsłuchania znalazła wielu fanów. Mamy nadzieję, że będzie ich przybywać!
Jarosław Rzeźniczka

 

Płytę objęli patronatem medialnym: Polskie Radio Program 1, TVP ABC,  portale CzasDzieci.pl  i Qlturka.pl. Polecamy album uwadze rodziców i pedagogów.

 

Sugerowana cena płyty: 20 zł

Tracklista:
01. Śpiące misie
02. Krokodyla ząb zabolał
03. Lew koronę zgubił
04. Hipopotam tańczy hip-hop
05. Ile pasków ma zebra
06. Słoń i jego orkiestra
07. Żyrafa i mrówka
08. Salto wydry
09. Wielbłądzi bagaż
10. Ośla ławka
11. Wybory miss ptaków
12. Zaproszenie do ZOO
13. Śpiące misie (Karaoke)
14. Krokodyla ząb zabolał (Karaoke)
15. Lew koronę zgubił (Karaoke)
16. Hipopotam tańczy hip-hop (Karaoke)
17. Ile pasków ma zebra (Karaoke)
18. Słoń i jego orkiestra (Karaoke)
19. Żyrafa i mrówka (Karaoke)
20. Salto wydry (Karaoke)
21. Wielbłądzi bagaż (Karaoke)
22. Ośla ławka (Karaoke)
23. Wybory miss ptaków (Karaoke)
24. Zaproszenie do ZOO (Karaoke)

 

Komentarze

:-) http://zazyjkultury.pl/zapraszamy-zoo-zespol-kangurki/

dodany: 2017-01-18 21:47:04, przez: zazyjkultury

Polecamy

Więcej z działu: Artykuły

Warto zobaczyć