Warszawa

Fundacja Mają Przyszłość

Fundacja Mają Przyszłość

Święta zbliżają się wielkimi krokami, a wraz z nimi mnóstwo prezentów. Ale czy w czasie obdarowywania się dużymi i mniejszymi upominkami myślimy o tych, którzy nie znajdą pod choinką nawet najmniejszej niespodzianki...?

 

Fundacja Mają Przyszłość pamięta właśnie o tych rodzinach, w których ze względu na chorobę lub kalectwo dziecka, niewiele środków zostaje już na radosne świętowanie. Pomagamy dzieciom w całej Polsce współfinansując leczenie, rehabilitację i sprzęt medyczny.


Jesteśmy organizacją stosunkowo młodą i dzięki temu pełną zapału i zaangażowania. Ponieważ korzystamy z pomocy wielu wolontariuszy, jesteśmy w stanie minimalizować koszty administracyjne i dbamy o to, aby  większość zebranych od darczyńców środków trafiała bezpośrednio do naszych podopiecznych.
Możemy pochwalić się już spektakularnymi sukcesami, takimi jak zakup specjalistycznego wózka inwalidzkiego sterowanego stopą oraz nowoczesnych protez kończyn dolnych dla jednego z nasz podopiecznych. Uśmiech na twarzach dzieci, których byliśmy już w stanie pomóc, daje nam energię do dalszych działań.

Przyłącz się do naszej pomocy i wesprzyj nasze działania. Pamiętaj, trwają one nieprzerwanie, nie tylko w okresie Bożonarodzeniowym. Dlatego też deklaracja regularnej, comiesięcznej wpłaty nawet 10 złotych, jest dla nas niezwykle cenna.

Szczegóły znajdziesz na naszej stronie.


Dziękujemy.
 

 

Komentarze

Polecamy

Więcej z działu: Artykuły

Warto zobaczyć