Warszawa

Disney Universe

Już 27 października wszyscy fani disnejowskich produkcji będą mieli okazję przenieść się w świat szalonej zabawy w towarzystwie swoich ulubionych filmowych postaci dzięki grze "Disney Universe", która ukaże się w wydaniu na PC oraz konsole w polskiej wersji językowej.

 


Disney Universe to zwariowana przygoda, gdzie światy i postacie Disneya po raz pierwszy występują razem, a akcja trwa non-stop. Wskocz w kostium Twojego ulubionego bohatera i zmierz się z wyzwaniami w legendarnych światach Disneya! Pokonuj przeciwników, zbieraj monety i wzmocnienia, odblokowuj nowe kostiumy i odkrywaj nieznane miejsca. Zabierz przyjaciół w podróż po niesamowitej mozaice światów, inspirowanej licznymi filmami Disney i Pixar.

 

  • Wciel się w jedną z ponad 40 klasycznych oraz współczesnych postaci z filmów Disneya takich jak Alicja, Myszka Miki, Stitch czy Nemo.
  • Odkryj 6 zróżnicowanych światów inspirowanych filmami z wytwórni Disney i Pixar, gdzie rządzą Psoty, Szaleństwo i Zamęt.
  • Zebierz przyjaciół i zaproś ich do wspólnej zabawy: rozwiązujcie zagadki, pokonujcie wrogów, albo zmierzcie się między sobą! Walka o odzyskanie Wszechświata jeszcze nigdy nie dawała takiej frajdy!
     

 

Więcej informacji na stronie dystrybutora

 

Komentarze

Polecamy

Więcej z działu: Artykuły

Warto zobaczyć