Lublin

Skende otwarte na zabawę... codziennie!

Skende otwarte na zabawę... codziennie!

Pumptrack, mini skatepark, plac zabaw i największa w Europie wystawa budowli klocków LEGO – takie atrakcje czekają na najmłodszych w Skende.

 

Po długiej przerwie tereny rekreacyjne przed Skende (przy al. Spółdzielczości Pracy 88 w Lublinie) znów ożyły. Miłośnicy miejskich sportów, mogą tu ponownie doskonalić swoje umiejętności na pumptracku i mini skateparku. To idealne miejsce dla fanów aktywnego sposobu spędzania czasu, którzy nie lubią się nudzić. Można tu pojeździć hulajnogą, rowerem lub poćwiczyć deskorolkowe sztuczki. Najmłodsi też znajdą coś dla siebie - czekają na nich kolorowe place zabaw. Centrum jest otwarte na zabawę codziennie - także w niedziele niehandlowe. Aby zabawa była przyjemna i bezpieczna warto wcześniej zapoznać się z nowym regulaminem korzystania z toru rowerowego i mini skateparku, który znajduje się na stronie internetowej: www.skendeshopping.pl/pl-pl/about/atrakcje-dla-dzieci.

 

 

Coś dla miłośników LEGO®

Ale to nie wszystko. Do końca wakacji - 30 sierpnia - w SKENDE dostępna jest także niezwykła wystawa, na której wszystkie budowle zbudowane są z legendarnych klocków LEGO®. Na zwiedzających czekają tu szczegółowo odwzorowane słynne budynki, m.in. imponująca katedra Notre-Dame oraz Plac św. Piotra wraz z Bazyliką i Kolumnadą, naturalnej wielkości figury znanych muzyków, takich jak Krzysztof Zalewski, czy Freddie Mercury oraz sportowców – Roberta Lewandowskiego i Tomasza Golloba.

 

Nie zabrakło również znanych i lubianych postaci z bajek i motywów ze słynnych gier. Można zatem zobaczyć m.in. bohaterów ze świata Harry’ego Pottera, Batmana i jego 7-metrowy Batmobil. Część z eksponatów jest ruchoma – wystarczy zbliżyć dłoń do odpowiedniego czujnika, aby np. wprawić w ruch zimowe miasteczko Św. Mikołaja. Dla miłośników nauki także znajdzie się coś ciekawego – budowle przedstawiające zmysły człowieka, które pomogą zrozumieć, jak zbudowane jest ludzkie oko lub ucho. Po zwiedzaniu najmłodsi mogą także spędzić czas w przestronnej Strefie Zabaw z krainą Friends, wielkim miastem wprost z Lego City oraz niezliczoną ilością pomysłów na tworzenie własnych budowli.

 

 

…i zdjęć selfie

Natomiast miłośnicy selfie (bez względu na wiek), mogą pójść na wystawę 3D Trick Gallery, czyli największą w Polsce kolekcję obrazów 3D, gdzie można zrobić sobie nietypowe zdjęcie. Jest tu 30 plakatów inspirowanych życiem, opierających się na złudzeniu 3D, które pobudzają wyobraźnię i kreatywność dzięki szerokiej gamie magicznych sztuczek. To super okazja, aby zrobić sobie wyjątkowe zdjęcia na niezwykłym tle.

 

Szczegóły na temat wystawy dostępne są na stronach internetowych: wystawaklockow.pl oraz www.3Dgallery.pl. Bilety na wystawę można kupić online, na stronie: www.wystawaklockow.pl/kup-bilet , ale także w kasach biletowych na miejscu. Aby być na bieżąco z informacjami, warto wziąć udział w wydarzeniu na FB.

 

Po zabawie czas na małe co nieco

SKENDE zadbało także o osoby, które po zabawie zgłodnieją i będą miały ochotę na pyszny deser. Szwedzki Stół, kawiarnia zlokalizowana w centrum od strony pumptracku, zaprasza na ciasta, naleśniki i lemoniady. Dla rodziców znajdzie się też chwila wytchnienia przy filiżance dobrej kawy. Do końca wakacji można skorzystać także z oferty na rodzinne niedzielne śniadania. W każdą niedzielę pomiędzy 10:00 a 13:00 czekają specjalne pakiety śniadaniowe w korzystnych cenach. Szczegóły tutaj: https://www.skendeshopping.pl/pl-pl/offers/szwedzkistol_06sniadania

 

Na małych miłośników orientalnej kuchni czeka także ZAHIR KEBAB. Promocyjny zestaw ZAHIREK: chicken pops + małe frytki + mus owocowy + nektar mango kosztuje jedyne 9,99 zł! Promocja trwa do końca września.

 

Komentarze

Polecamy

Więcej z działu: Wiadomości lokalne

Warto zobaczyć