Warszawa

Klucz do zaświatów

Klucz do zaświatów

od 10 do 14 lat
ISBN: 978-83-10-11823-3

Gdy Eddie przenosi się z rodzicami do miasteczka Gatesweed, ze zdumieniem odkrywa, że mieszkał w nim Nathaniel Olmstead - zaginiony w tajemniczych okolicznościach autor horrorów. Kiedy jednak chłopak odnajduje nieznany rękopis pisarza, a w okolicy zaczyna spotykać złowrogie postaci z książek Olmsteada, życie Eddiego i jego przyjaciół zmienia się w koszmar. Czy rozwią¬zanie zagadki zniknięcia Olmsteada położy kres grozie?

 

Gorąco przyjęty przez krytyków i czytelników "Klucz do zaświatów" jest debiutem Dana Poblockiego, który już w dzieciństwie przerażał swoich kolegów historiami o duchach.

Kup teraz

Recenzje książki (Klucz do zaświatów)

Recenzja młodego czytelnika
Dla miłośników duchów i magii

Książka napisana jest prostym językiem, dzięki któremu nie można się od niej oderwać. Przygoda zaczyna się od momentu, gdy Eddie przeprowadza się do nowego miasta, napotykając po drodze trudność, jakim okazało się tajemnicze stworzenie. Chłopiec próbuje rozwiązać zagadkę ulubionego pisarza i dzięki temu poznaje nowych przyjaciół.

Książka posiada w sobie zabawne dialogi, dzięki którym czyta się ją z zaciekawieniem. Na pewno powinni ją przeczytać wszyscy miłośnicy grozy, duchów i innych magicznych stworzeń;)


Lubisz CzasDzieci.pl?  Polub nas na Facebooku!

Komentarze

Warto zobaczyć