aa
a
aKocie przepisy i nie tylko, czyli co słychać u Hello Kitty i jej przyjaciół?

Warszawa

Miłek z Czarnego Lasu

Miłek z Czarnego Lasu

Wydawnictwo: Powergraph
od 3 do 6 lat
ISBN: 978-83-61187-01-1
a

Nagrody

Opis książki

Czy wiesz, że wystarczy zejść z parkowej alejki, zanurzyć się między liście łopianu i gęstwinę jarzębin, aby spotkać Miłka, Kaladyna i Tupetkę? Miłek z Czarnego Lasu to piękna i ciepła opowieść o nieśmiałości i wrażliwości, o narodzinach przyjaźni i poszukiwaniu własnego miejsca w życiu.
W jednej z części Czarnego Lasu, nad brzegiem Szemranki, niewidoczni dla większości ludzi, wiodą swe spokojne życie jego mali mieszkańcy, a wśród nich: kronikarz Kaladyn, który marzy by być niczym Juliusz Cezar, rodzina Kibaków, uwielbiająca grę w warcaby, energiczna Tupetka, mędrzec Semper, który mówi rzadko, ale zawsze mądrze.
Pewnego dnia pojawia się intruz. Do Czarnego Lasu przybywa, uciekający przed złą przeszłością Miłek. Małe, pomarańczowe, wystraszone stworzonko szybko zdobywa sympatię mieszkańców.

 

Powieść otrzymała tytuł „Książki Roku 2008”, przyznany przez Polską Sekcję IBBY.

Kup teraz

Szukamy najtańszych księgarni internetowych...

Warto zobaczyć

Z dniem 25 maja 2018 r. rozpoczyna obowiązywanie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane popularnie jako "RODO"). Pragniemy poinformować cię iż dbamy o twoją prywatność i bezpieczeństwo twoich danych. Stosujemy się do zasady minimalizacji zbieranych danych. Strona czasdzieci.pl używa plików cookie by świadczyć Państwu usługi na najwyższym poziomie. Możecie Państwo w każdej chwili zmienić ustawienia cookie swojej przeglądarki. Więcej informacji oraz przysługujące ci prawa znajdziesz w naszej Polityce prywatności. Zamknij (×)