Warszawa

Co za tydzień

Co za tydzień

Wyd.: Jaguar
od 12 do 14 lat

Historie z życia czterech czternastoletnich przyjaciółek, ich kłopoty: z rodzicami, ze sobą, z własnym wyglądem, że światem, no i najważniejsze - z chłopcami! Odbiegające od masowej sztampy dziewczyńskiej literatury mądre, fajne książki, w których nastolatki odnajdą wiele z własnych problemów, przemyśleń i radości.
Jakoś trzeba przecież przejść przez życie, prawda? Duże szanse, że okaże się ono wcale nie takie straszne, jak by się mogło wydawać, jeśli tylko będzie wiadomo, z której strony je ugryźć!

 

Pierwszy z trzech tomów popularnej angielskiej autorki Rosie Rushton, piszącej głównie dla dziewczyn.

Kup teraz

Recenzje książki (Co za tydzień)

Recenzja młodego czytelnika

Historia opowiada o życiu oraz przygodach czterech nastolatek, które są przyjaciółkami. Akcja toczy się w ciągu 7 dni. Przyjaciółki borykają się z takimi problemami jak kłótnie z rodzicami, niezadowolenie ze swojego wyglądu czy problemy z chłopakami. Każda z dziewczyn jest inna, inaczej wygląda i ma inny charakter wiec bez problemu każda z nas może się utożsamić z wybraną bohaterką. Książka jest dość obszerna, ale przy tym lekka i przyjemna. Jest napisana prostym i zrozumiałym językiem.

 

Książka bardzo mi się podobała, ponieważ przedstawia historię zwykłych nastolatek, które borykają się z różnymi problemami, które przytrafiają się także nam. Myślę, że każda dziewczyna powinna przeczytać tę książkę.
 


Lubisz CzasDzieci.pl?  Polub nas na Facebooku!

Komentarze

Warto zobaczyć