Warszawa

Sherlock Junior i grób w Westminster Abbey

Sherlock Junior i grób w Westminster Abbey

Wydawnictwo: Media Rodzina
od 8 do 12 lat
PATRONAT
NOWOŚĆ
ISBN: 978-83-8265-261-1

Opis książki

„Sherlock Junior i grób w Westminster Abbey” to trzeci tom nowej serii detektywistycznej dla dzieci – idealnej do nauki języka angielskiego!

 

SHERLOCK JUNIOR I GRÓB W WESTMINSTER ABBEY

Wciągająca historia, tajemnica, którą trzeba wyjaśnić, oraz słówka i zdania w języku angielskim wplecione w narrację. To zadanie niewątpliwie w sam raz dla młodych detektywów!

 

Sherlock i Watson nie wierzą własnym oczom – w ich biurze pojawia się sam dziekan Westminster Abbey! Przychodzi z pilną sprawą: ktoś włamał się do grobowca Thomasa Parra. Ten jegomość zmarł w wieku stu pięćdziesięciu trzech lat… czyżby właśnie zmartwychwstał? Dwaj detektywi mają do rozwiązania mrożącą krew w żyłach tajemnicę!

 

NAUCZ SIĘ JĘZYKA ANGIELSKIEGO RAZEM Z SHERLOCKIEM!

 

Sherlock Junior to najbystrzejszy detektyw w Londynie, potomek genialnego Sherlocka Holmesa – najsłynniejszego detektywa wszech czasów! Podobno. Jak na superśledczego przystało, zagadki rozwiązuje z pomocą asystenta Watsona.

Seria Sherlock Junior to zabawna i dowcipnie zilustrowana, pierwsza taka seria detektywistyczna dla czytelników od ósmego roku życia, w której oprócz zagadki kryminalnej dzieci odkryją także, że nauka angielskich słówek i zwrotów jest prosta jak wieża Big Bena. Każdy tom serii zawiera mapkę Londynu, słowniczek wszystkich słówek, jak również link do ich odsłuchania. „Sherlock Junior i grób w Westminster Abbey” nie jest wyjątkiem!

 

Cykl o Sherlocku Juniorze, zapoczątkowany przez pierwszy tom, „Sherlock Junior i niedźwiedź z Londynu”, wpisuje się w kategorię popularnych serii książek dla dzieci czytających samodzielnie. Inną serią tego typu jest na przykład seria „Operacja…”.

Kup teraz

Szukamy najtańszych księgarni internetowych...

Warto zobaczyć