Warszawa

Ja, miłość. Księga współodczuwania

Ja, miłość. Księga współodczuwania

Wyd.: Mamania
NOWOŚĆ

Celebracja miłości i współodczuwania.

 

Susan Verde i Peter H. Reynolds oddają czytelnikom trzecią książką w bestsellerowej serii. Celebrując miłość we wszystkich jej postaciach, zachęcają młodych czytelników, aby spojrzeli do wewnątrz siebie, kiedy będą się bać. Bo miłość pozwala nam działać ze współczuciem i życzliwością, żyć z wdzięcznością i dbać o siebie poprzez praktykowanie miłości do siebie samych.

 

„Pięknie zilustrowana książka. Idealne narzędzie do nauki miłości, empatii i dbania o siebie”.

School Library Journal

 

„Podkreślając tematy dotyczące uważności i emocjonalnej obecności, bohater demonstruje przejawy miłości, od utrzymywania własnego umysłu i ciała w zdrowiu i bezpieczeństwie, po uważne słuchanie innych… Opowieść jest wzbogacona o instruktaż jogi i medytacji, które pomagają w budowaniu relacji opisanych w tekście”.
Kirkus Review

 

O serii:

„Interesuje was joga dla dzieci i mindfulness dla dzieci? Mnie bardzo i od dawna szukałam książek, które pozwolą mi przedstawić córce ten temat, a może nawet zacząć praktykować? Zwłaszcza że sama nie jestem joginką, więc to również pierwsze kroki dla mnie. Na szczęście znalazłam dobre książki, które naprawdę bezboleśnie wprowadzają nawet czterolatki w świat jogi i uważności”
Ania Oka, autorka bloga Zabawkator

Kup teraz


Lubisz CzasDzieci.pl?  Polub nas na Facebooku!

Komentarze

Warto zobaczyć