Warszawa

Weronika i zombie

Weronika i zombie

Wydawnictwo: Instytut Wydawniczy Latarnik im. Zygmunta Kałużyńskiego
od 12 do 14 lat
PATRONAT
ISBN: 978-83-63841-45-4

Opis książki

Weronika niedługo kończy czternaście lat. Nic nie układa się jej tak jak powinno. Miała pójść do gimnazjum, jednak wciąż musi uczyć się w podstawówce – w dodatku w innym mieście. Miała z mamą zacząć nowe, wspaniałe życie w Warszawie – spotykają ją tam wyłącznie przykrości i niepowodzenia. Z nikim nie udało jej się zaprzyjaźnić, nikt jej tu nie lubi, w dodatku wpakowała się w potężne tarapaty, o których nikomu nie może opowiedzieć. Ale zaraz… Może jest jednak ktoś, komu mogłaby się zwierzyć? Ktoś, kogo nikt nigdy nie posądziłby o to, że mógłby stać się materiałem na przyjaciela dla trzynastolatki? Ktoś równie samotny jak ona – i podobnie jak ona – bezradny?

Niespodziewana znajomość stanie się dla Weroniki ekspresową podróżą do dorosłego życia, podczas której czeka ją wiele niebezpiecznych zakrętów i niejedno wstrząsające doświadczenie. 

Kup teraz

Szukamy najtańszych księgarni internetowych...

Recenzja książki Weronika i zombie

Wygodnie i niewygodnie dla nastolatków

Marcin Szczygielski wbija w fotel, a Weronika – jak sama zapewne by to ujęła – WYMIATA! Jestem pod wielkim wrażeniem wyobraźni autora oraz jego subtelności i wrażliwości. „Weronika... czytaj więcej »

Komentarze

Warto zobaczyć