Warszawa

Disney Uczy. Przygoda z Czytaniem. Czytam samodzielnie

Disney Uczy. Przygoda z Czytaniem. Czytam samodzielnie

Wydawnictwo: Ameet Sp. z o.o.
od 5 do 9 lat
PATRONAT
ISBN: 978-83-253-2640-1

Opis książki

Program wydawniczy „Przygoda z Czytaniem”
„Przygoda z Czytaniem” to program wspierający naukę czytania. Dzięki zastosowaniu różnych metod – od czytania globalnego, poprzez czytanie sylabowe, aż do analityczno-syntetyczne – z książek mogą korzystać dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym. Seria została podzielona na poziomy − w zależności od zastosowanej metody i skomplikowania tekstu.


„Przygoda z Czytaniem”. Poziom IV
Książki z poziomu IV – „Czytam samodzielnie” – opierają się na metodzie sylabowej. Tekst jest podzielony na wyróżnione kolorem zgłoski, dzięki czemu dziecko w prosty sposób poznaje sylabową budowę wyrazu. Wymawianie poszczególnych zgłosek jest dla dziecka łatwiejsze niż składanie wyrazu z liter, co sprawia, że nauka czytania metodą sylabową przynosi wymierne efekty. Teksty w książce są atrakcyjnie zróżnicowane – mają formę wierszy, wyliczanek, dialogów oraz krótkich opowiadań. W ten sposób autorzy przygotowują małego czytelnika na różnorodność form literackich.

 

„Przygoda z Czytaniem”. Czytam samodzielnie
Mali czytelnicy przeniosą się na tor wyścigowy, by podziwiać wyczyny Zygzaka McQueena oraz jego przyjaciół. Czytając krótkie opowiastki o ulubionych bohaterach oraz wierszyki i relacje z wyścigów, dziecko ćwiczy płynne czytanie. Zamieszczone w książce dyplom oraz naklejki-nagrody będą dodatkową motywacją.


Więcej na temat programu na stronie www.disneyuczy.ameet.pl

Kup teraz

Szukamy najtańszych księgarni internetowych...

Komentarze

Warto zobaczyć