Warszawa

Angielski dla dzieci. Czas wolny

Angielski dla dzieci. Czas wolny

Wydawnictwo: Kapitan Nauka
od 6 do 9 lat
PATRONAT
ISBN: 978-83-7788-988-6

Opis książki

Wyjątkowy zestaw do nauki angielskiego dla dzieci w wieku 6-9 lat!


"Angielski dla dzieci Czas wolny" to wyjątkowy zestaw dla uczniów klas 1-3 szkoły podstawowej przeznaczony do nauki języka angielskiego. Pakiet zawiera słówka, zwroty i proste zdania związane z wakacjami, feriami, świętami bożonarodzeniowymi i wielkanocnymi, urodzinami, zwierzętami w zoo i na farmie, pogodą oraz kalendarzem. To również doskonałe wprowadzenie do nauki zegara i przyimków.

 

Książka zawiera łamigłówki, zagadki i kolorowanki utrwalające angielskie słownictwo, listę wszystkich słówek i zdań z tłumaczeniami i wymową, a także pomysły na gry i zabawy z wykorzystaniem kart obrazkowych oraz teksty piosenek z płyty wraz z tłumaczeniami. Dodatkiem do książeczki są karty obrazkowe oraz płyta CD.

 

Karty obrazkowe są integralną częścią książki. W skład zestawu wchodzą 104 kolorowe karty z najważniejszymi słówkami, zwrotami i zdaniami. Każda karta jest dwustronna i dwujęzyczna: po jednej stronie znajdują się ilustracja i podpis w języku angielskim, a na odwrocie – ilustracja z tłumaczeniem w języku polskim. Zabawę z kartami uatrakcyjniają zabawne, angażujące rysunki, które ułatwiają zapamiętywanie słówek, zwrotów i zdań oraz przygotowują do nauki trudniejszych konstrukcji gramatycznych w sposób najbardziej naturalny dla dzieci w tym wieku, czyli podczas wspólnej zabawy!

 

Dodatkowo każdy zestaw zawiera płytę CD z nagraniami wszystkich słówek i zdań, czytanymi przez native speakera. Atrakcyjnym urozmaiceniem zabawy z językiem angielskim są również piosenki. Teksty piosenek mogą stanowić zachętę dla rodziców i nauczycieli do wspólnego śpiewania razem z dziećmi i doskonalenia prawidłowej wymowy.

 

Pakiet zawiera:

  • książkę przygotowaną z myślą o rodzicach i nauczycielach z pomysłami na gry i zabawy, pomocniczymi zadaniami, transkrypcją słownictwa i tekstów piosenek
  • 104 kolorowe, dwustronne karty z zabawnymi ilustracjami przykuwającymi uwagę dzieci
  • płytę CD z nagraniami wszystkich słówek, zwrotów, zdań i piosenek

Recenzje książki Angielski dla dzieci. Czas wolny

Recenzje rodziców:

Nauka przez zabawę

ANGIELSKI DLA DZIECI - CZAS WOLNY, to zestaw materiałów do nauki języka angielskiego. Zestaw zawiera: karty obrazkowe, książeczkę oraz płytę CD. 104 ilustrowane karty z jednej strony... czytaj więcej »
Recenzje bibliotekarzy:

Wyjątkowy zestaw z serii Kapitan Nauka do nauki języka angielskiego

Ostatnio na rynku wydawniczym pojawiły się wyjątkowe zestawy z serii Kapitan Nauka do nauki języka angielskiego dla dzieci od 6 do 9 lat. Angielski dla dzieci: Czas wolny to znakomita a... czytaj więcej »

Komentarze

Warto zobaczyć